Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell még fogyjak,...

Mennyit kell még fogyjak, hogy a hasamról eltünjön végre az enyhén lógó úszógumi?

Figyelt kérdés

167 centi vagyok es 74,5 kiló

Csaszar utan maradt egy lógó hájhurkám ami a fogyás után ( 30 kilót fogytam 2,5 ev alatt ) kezdett vékonyodni , csökkenni és felfele húzódni. Ahogy fogyok , egyre kisebb es mar csak egy 1 centis ránc maradt belöle , kb 10 centit húzódott fel .

De ez meg mindig nem jó , meg mindig háj az s ranc is , nem bör .

Terhesseg elött 83-84 kiló voltam es jobban neztem ki , mint most

Mennyit fogyjak még , hogy eltunjön a hurka ?


2019. jún. 11. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A magassàgodhoz kb 60kg lenne az ideàlis, de 68kg a felsō hatàr.

Sokat szàmít az, ha sportolsz, ès izomból van rajtad ennyi sùly. Ha kitartóan edzel ès figyelsz a kajàdra is, akkor el tudod èrni, hofy lapos legyen a hasad ;)

2019. jún. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha sokat sportolsz az nem 100% hogy zsír lehet szövet közti folyadék ami ilyen esetben nem ritka . Edzések után igyál meg egy csésze zöldteát.
2019. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!