Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a guggolások meg ezek nem...

Ha a guggolások meg ezek nem vékonyítanak, akkor Rubint Réka tornái miért vannak tele ilyenekkel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos szakszerű válasszal nem szolgálhatok,mindenesetre az én lábaim is jelentősen megerősödtek Réka guggolásaitól. :(
2010. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Erre én sem tudom a szakszerű választ, de kíváncsi lennékrá, mert én is csináltam a Réka tornáit és sajnos az én lábaim is nagyon megvastagodtak tőle:(( Nekem a jóga és a pilates vált be, azoktól szép feszes, vékony combjaim lettek. De kíváncsi lennék a válaszra, h miért vastagodott a Rékától és miért lett szép, vékony izmos a jógától és a pilatestől. És ezzel nem csak én vagyok egyedül nagyon sok ismerősöm detto így járt.

Remélem tudja valaki a szakszerű választ:)

2010. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom fogyni akartatok, tehát volt rajtatok fölösleg. A guggolással a terheteket emelgetitek, ezért az izom növekszik. Ha tovább csináljátok lemegy róla a zsír és szép formás izmos lábatok lesz.
2010. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

2. válaszoló vagyok


Én nem fogyni akartam és nem is volt rajtam 1 deka felesleg sem csak egyszerűen ki akartam próbálni a Rékát, mert hallottam a reklámokban, h jó, hát nekem sajna nem vált be:S sosem volt rajtam felesleg, általános és közép suliban is sport tagozatos voltam így mindig szín tiszta izom volt a combom, de a Réka tornáitól nagyon megvastagodott:S

Még mindig remélem, h valaki tudja rá a szakszerű választ, mert ez engem is nagyon érdekelne:) jó, h feltetted ezt a kérdést:)

2010. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:S

Akkor inkább pilates meg callanetics. :)

2010. júl. 8. 21:26
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem én alacsony és alul "vastagabb" vagyok.

Én is csináltam/csinálom Réka tornáit.De nekem is eleinte vastagodott aztán szépen elkezdett formásodni.Soha nem voltak még ilyen jó lábaim!!!

Szerintem hamar feladtátok.

Bár én futok is és drasztikusan hozzá nyúltam az ételeimhez is.

Van egy kislányom és jobb az alakom mint szülés előtt:))))

2010. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

2. és 4. válaszoló vagyok:)


Én egyáltalán nem adtam fel hamar sőt:) mivel sport tagozatos voltam, imádok sportolni minden mozgást szeretek így sosem adom fel hamar:) Gondolom ez egyén függő is, kinek milyen adottságai vannak, kinek milyen a szervezete stb., genetika:) vkinek ez a mozgásfajta a jó, másoknak meg más. Nekem személy szerint a Réka tornái nem váltak be, ellenben a jógával és a Pilatessel. Olyan ez, mint a diéták is, mindenkinek személyre szabott diétákat szoktak összeállítani nem pedig mindenkinek ugyan azt:) Sokan azért is nem fogynak, mert nem a saját testéhez válogatja össze az ételeket, minden ember más, mindenkinek másra van szüksége. Kinek ez jön be, kinek az:)

A pontos választ még mindig nem tudjuk a kérdésre:D

További szép napot Nektek!:)

2010. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Réka sem vékony hanem undorítóan izmos :S
2010. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát én nem akarok olyan lenni, mint Réka. Csak fura volt, hogy mindig azt mondja, hogy vékonyabbak meg szebbek leszünk, aztán tele van guggolásokkal. Meg heti 5 kg fogyást ígér, holott fél kiló/hét lenne egészséges. Fura.
2010. júl. 9. 14:09
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok,én több,mint egy évig csináltam az Add önmagadot,azt hiszem ez a címe,de most már elő sem veszem,nem kell nekem izmos láb...
2010. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!