Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kb 180 centihez...

Szerintetek kb 180 centihez az 57 kiló sok? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Heti 4-5 edzésem van És emellett futok kb minden nap és hasizom erősítő gyakorlatokat csinálok.Nem tudom hogy hány kilónak kéne lennem
2019. jún. 26. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjél orvoshoz, ha egyáltalán felmerül benned, hogy sok lehet. Ez iszonyat kevés. Sovány gebe lehetsz. Ilyen magassághoz 65-70 kiló sem lenne sok.
2019. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Drága! Ha szerinted sok akkor sürgősen keress fel egy orvost, mert komoly testkép zavarod van. Szinte sovány vagy! Inkább híznék egy kicsit még.
2019. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

181 cm vagyok, 59 kiló, és kifejezetten vékony. Hasonló alkat lehetsz, mint én. A mi magasságunkhoz még a 65 kiló sem lenne sok (az lenne az átlagos), de én is olyan vagyok, hogy ha eszem, akkor se hízok szinte semmit.

Ha sportolsz, nem koplalsz, és van elég energiád, akkor szerintem teljesen rendben vagy alkatilag (VÉKONY típus!), ha ezek ellenére vastagnak érzed magad, akkor keress fel egy pszichológust, mert ez esetben valóban testképzavarod lehet.

2019. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinte kevés
2019. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Borzasztó kevés. Ha neked ez kérdés akkor simàn testképzavaros lehetsz. Ilyen magassàghoz 72-75 kg sem sok.
2019. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogyan lenne sok😂75kg se sok ahoz
2019. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!