Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jólenne így?

Szerintetek jólenne így?

Figyelt kérdés
Hali. kb 163 cm magassághoz hány kg az ideális? nekem aztmondták hogy 70-75kg (a melleim elég nagyok....) szerintetek? 15/L
2010. júl. 9. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a BMI szerint 50-63 kg között van az ideális. De ez sok mindentől függ. A 70-75 szerintem picikét sok.
2010. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Jó hülye volt ako azt mondta, hogy 75 kg... kb. 53 a normális...
2010. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 10. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Csontozattól és izomzattól is függ. Én is ilyen magas vagyok, és 65 kilósan már nem tudok hasra feküdni, mert a csípőcsontom annyira kilóg (67 kg. körül érzem jól magam, és vagyok csinos, a dokim szerint is megfelelő súly). Persze ha valaki madárcsontú és finom az izomzata, annak lehet, hogy inkább az 55 kg az ideális.


Ahány kilósan jól érzed magad, találsz magadra ruhát, nem lógnak ki a csontjaid, nincsenek egészségügyi problémáid a súlyodból adódóan, annyi kiló az ideális.

2010. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is ilyen magas vagyok 45-47 kg között mozog ba súlyom, vékony vagyok, rengeeget eszek, szóval nem tudok meghízni.. kb.50 kg lenne az ideális szerintem.
2010. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!