Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 3órát tornázok (birom)...

Ha napi 3órát tornázok (birom), este 6 utána nem eszem, akkor 1 hónap alatt illetve szeptember 1 ig hány kilót fogyhatok?

Figyelt kérdés

103 kg vagyok

20/L


2010. júl. 9. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

103 kg-mal orvosi segítséget kéne kérj, ki kell zárni, hogy egészségügyi probléma áll a háttérben...az este 6 után nem evés meg nem fogyaszt, az egy mítosz

[link] - előzetesen, de kérj dietetikustól segítséget


és járj úszni + a szaunázni, a bőröd megóvása érdekében

2010. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

napi 3 óra torna? :O aztifú, nemsemmi vagy.

én ma úsztam 3 órát megszakításokkal de hulla vagyok O_o

2010. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a 3 óra torna bontva van.Reggel délbe este:)Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 9. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ, hogy mit eszel és mennyit. Az egy dolog, hogy 6 után nem eszel, na de mi van előtte?
2010. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Reggel szendvics,délbe leves,délután gyümölcs.Kb hány kg fogyást érhetek el?
2010. júl. 9. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:

reggel szendvics, 10 óra fel gyümölcs, ebéd leves+vmi főzelék, lecsó, salátás csirkemell kis rizzsel, egy héten egyszer egyél krumplit is, uzsonnára joghurt, túró gyümölccsel vacsorára meg pár db pufrizs (Norbi pufi rizs nagyon finom, és az ára is jó) vacs saláta csirkemellel, gyümölcs natúr joghurttal

2-3 liter szénsavmentas ásványvíz avgy sima víz+zöld tea, gyümölcsteák

ha ügyes vagy sztem akkor 8-10 kio lemehet szeptemberig, mivel sztem az elős hétben megfog ugrani mivel nagy a tetsúlyod és nagyon sokat sportolsz is

amit te leírtál h mennyit ennél az koplalás, raktározna a szervezeted és nem is bírnád a tornát

2010. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Reggel szendvics,délbe leves,délután gyümölcs.Kb hány kg fogyást érhetek el?


ez masszív koplalás :S

2010. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Most mi számít tornának, mert a RR féle bohóckodás, meg a norbi ducitréning, háát, nekem az nem torna.


Ha fogyni akarsz, akkor keményen kardióznod kellene, ha azt birod 3 óráig intenzíven, akkor 103 kilósan óránként olyan 700 kalória körül el tudsz égetni. Ami 3 óra alatt 2100.

2010. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
103 kilósan keményen kardiózni?! Tönkre mennek az ízületei, ez nem túl jó ötlet...
2010. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehogymár egy ellipszistréneren tönkremenjenek az izületei...
2010. júl. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!