Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Szülés után...

Lányok, Nők! Szülés után mennyit szélesedett a csípőtök? És mennyit szélesedhet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kifejezetten olyan lányok, nők válaszait várom akiknek szülés előtt keskeny csípőjük volt és utána sokat szélesedett :)

2019. júl. 5. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha csak azok válaszát várod, akinek sokat szélesedett, akkor azzal mire mész?

Egyáltalán nem biztos, hogy neked is szélesedni fog 1 centit is...

2019. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam hogy CSAK olyanokét,bár érdekelnének a pozitív tapasztalatok.


Nem tervezek szülni, csak kiváncsi vagyok a tapasztalatokra :)

2019. júl. 5. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve keskeny volt, három terhesség és négy gyerek után ugyanolyan, mint korábban.
2019. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

hát, alapvetően ha vékony vagy, a csípőcsontod szélessége határozza meg, mennyire széles a csípőd. terhesség alatt/szülés után sokszor híznak, de hogy hová, az full genetika.. van aki hasra, van aki combra, csípőre, van aki egyenletesen...

te tudod, milyen típusú vagy, hová hízol, ez nem fog változni terhesség után sem. ha meg nem hízol (mert nem törvényszerű terhességkor) akkor meg marad a csípőd amekkora volt.

2019. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Semennyit.

Konkrétan romlott a derék-csípő arányom. 27 cm volt korábban, most 24 cm a különbség. 3 gyerek van.

2019. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem keskeny a csípőm és szélesedett pár centit. Valamennyire látható is a különbség, egy kicsit kerekebb lett a csípőm, de azt nem mondanám, hogy sokat szélesedett.
2019. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!