Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a vido...

Mit gondoltok erről a vido alapjan etrendrol?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt csinalom most egy hetig, csak probakent es megtetszett. Kiszamolva egy heten ez napi kb 800 kaloria, és a makrók is egész rendben vannak.(szinte mind jó volt, de mar pontosan nem tudom mennyi)

Illetve feherjeporral egeszitem majd ki edzesek utan.

Amit szeretnek a video utan is csinalni, amik tetszettek benne:

Minden nap enni valamilyen 'fo' etelt. Ez tojas, csirkemell vagy hal.(tehat foleg feherje)

Emelle koretnek valami salatat. Altalaban uborka, paradicsomsalatat szoktam csinalni egy kis jegsalataval, ez nagyon eltelit. Vagy kenyer mertekkel. Valamilyen gyumolcs, alma, stb. 'edessegnek'. Illetve egy izesitetlen tea, ha meg igy se lenne eleg.

Termeszetesen kaloriaban nem szeretnek ilyen keveset bevinni, de mar meregetni nem akarok, nagyjabol tudok saccolni.

Szerintetek ez igy egy jo, tarthato etrend/ 'eletmod'valtas?

Mik lehetnek a buktatoi?

(Termeszetesen tejtermekeket is szeretnek majd enni, minel valtozatosabban. Feldolgozott hust nem eszem. Illetve csirkehuson, halon kivul mas hust sem eszem.)

Bocsi, ha osszevissza lett, mar kicsit faradt vagyok:D


2019. júl. 7. 01:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg a fogyas, szalkasitas a cel, minel kevesebb izomveszteseggel illetve az allokepessegfejlesztes.
2019. júl. 7. 01:26
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem tarthatatlan lenne, mennyisegileg keves es megutalnam a tojast egesz eletre. Nem valami valtozatos, inkabb eszek minden nap hust, halat, sovany sajtokat, túrót, néha tojast,változatosan elkeszítve,lehet finomabb formában is elkesziteni. Nekem szemely szerint az etkezesnek kielégítőnek kell lennie, finomnak, valtozatosnak. En igy dietazom.

Persze, ha neked ez megfelel es izlik akkor nem gond. De én az adagokon mindenképp emelnék

2019. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy a tojásnak magas a koleszterintartalma, nem igazán egészséges minden nap azt enni.
2019. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!