Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, nem birom...

Hízni szeretnék, nem birom ezt a vékony testet tovább. Ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26/f vagyok, 62 kilo.Akàrhogyan próbálok, nemtudok hízni. Eljutottam oda, hogy elmegyek edzeni és beszedek bármit, ami érdemben növeli a csepp testem. Nem tudom tovább elviselni, hogy szégyenkeznem kelljen a pálcika lábaim vagy a 0 mellizmom miatt. Szomoru, de ti vagytok a "last cryout".Help

2019. júl. 8. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés
2019. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel egy nap hogy nem tudsz hízni?
2019. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja. Mellékesen inkább örülj, hogy nem a másik végletben vagy, egy túlsúlyos ember élete nagyobb pokol, szóval tömegnövelő étrend és nem eszement zabálás.
2019. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendszertelenül étkezem és gondolom ez lehet a baj. Van hogy napi 5 vagy többször, viszont olyan is van a munkám végett, hogy örülök ha 3x 1 nap. Tudom, hogy nem kevésszer sokat, hanem sokszor keveset, de nem találok olyan étrendet egy hétre leosztva, amit reálisan tudnék követni. Sorolhatnám a kifogásaim , de az sehova nem vezet. Talán egy ilyen speciális étrenddel foglalkozo embert kéne felkeresnem? Végezetül még annyi, hogy a vékonyak ugyan ugy szenvednek a testük miatt mint a túlsúlyosabbak. " csak egyél lol" jah. Ha ennyi lenne, akkor a kövérek meg csak ne egyenek lol. Ennek ugye nincs értelme.
2019. júl. 8. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:

A napi bevitel számit, nem az, hogy hanyszor eszel egy nap. Úgy is lehet tömeget növelni, hogy csak 3×eszel. Súlyzós edzés mindenképp kell, ha nem akarsz zsíros lenni

[link]

Nézd meg ezt a videót

2019. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem bántásnak szántam, nehogy félreértsd, de míg egy vékonynak ugye ilyeneket mondanak, addig egy túlsúlyosnak olyat, hogy dagadt disznó, hájas, két helyet foglalsz, büdös izzadt vagy, foggyá' le, undorító. Na ez mind tapasztalat. Szerintem ez még mindig bántóbb.
2019. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zöld jumbo napi fel 1 kiló
2019. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A vékonyak sokkal kevésbé szenvednek az alakjuktól, mint a soványak. Ha valaki ránéz egy kövér emberre, akkor egy nagy darab lusta zsírtömeget lát, a nők is lenézik, ha random sétál az utcán lenézik, kvázi mínusszal indul az életben.

A soványok ezzel szemben átlagosnak mondhatóak, a 62 kiló tényleg nem sok, de azért az biztosan, tapasztalatból merem állítani, hogy jobb, mint a 120 (én 120 voltam, 2 év alatt lentebb adtam 15 kg-ot és most vagyok 105)

Tulajdonképpen annyi a teendő, hogy egészséges ételekből eszed a kétszeresét a napi kalóriaszükségletednek, illetve elmész edzeni.

2019. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!