Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem megy le a hasambol?

Miért nem megy le a hasambol?

Figyelt kérdés
Első gyerekemet 2014ben szültem,nem voltam nagy darab kB 18kg jött fel terhesség alatt, ami utánna pár hónap alatt le is ment. 1evre rá megismerkedtem a mostani párommal pár hónap után összeköltöztünk, egy család lettünk,lett mégegy gyerekünk,viszont akkorar közel 25kg szedtem fel terhesség alatt, sokszor éreztem még terhesség előtt is hogy fel vagyok fujodva nagy volt a hasam pedig nem ettem össze vissza oda figyeltem,szülés utan nem lett jobb a helyzet a hasam megmaradt max 10kg ha lement,szülés óta eltelt 8honap és a hasam olyan mintha ismét 8honapos terhes lennék egyszerűen nem akar lemenni, dietaztam, nem eszek kenyeret sokat mozgok nagyon sok mindent kiprobaltam,szépen lement a combjaimbol az arcom is szinte össze van esve, de hatalmas hasam megmaradt.. Mi lehet ennek az oka?
2019. júl. 10. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha 5 év múlva tervezitek a következőt, ha egyáltalán, akkor lehet hogy érdemes megműttetni most. A következő gyereknél megint szétmegy, de addig legalább legyen jó. De menj orvoshoz, ha nem olyan súlyos, akkor a torna is elég lehet. Ez lenne az ideális, mert a műtét után elég hosszú a gyógyulás, és azután is kell torna, ha jól tudom.


A másik, aminek utána kéne nézned, az a metabolikus szindróma/inzulinrezisztencia. Éppen a hasi hízás és hasról fogyni nem tudás a fő tünete. Laborvizsgálattal kiderül, hogy fennáll-e, és ha igen, akkor lehet, hogy más diétát javasolnak, ami segíteni fog. Szerencsére ez teljesen gyógyítható, főleg ha még most, idejében elkapják - csak erőfeszítést kell tenned, de már eddig is tettél, menni fog neked. De ezzel is orvoshoz kéne menned, és neki lehet, hogy más tippje is lesz, hogy mi lehet a baj a fogyással.

2019. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A háziorvosunk igen laza, mikor elmentem hozzá, annyit mondott 8honapja szültem várjak még, elvileg a második szülés jobban meglatszik már,egyek kevesebbet kB ennyi volt a válasza 😏😏
2019. júl. 18. 18:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én dokim meg kb minden doki ilyen....de ö úgy se tud mit kezdeni vele,max sebész esetleg új hogy nincs sérv is....menj magánba.
2019. júl. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..! 😊😊
2019. júl. 20. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!