Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki találta ezt ki, hogy a tej...

Ki találta ezt ki, hogy a tej fogyasztás káros a sportolóknak, meg a fehérjét nem jó bevenni tejjel?

Figyelt kérdés

Még a gugliba is beírva a következő keresőszavakat:


tej, fehérje felszívódás, tudományos vizsgálat


szinte semmit sem dob ki, de pontosabban kidobott egy jó cikket, amit konkrét tudományos kísérletek ihletettek, amiben a tej jótékony hatását vizsgálták sportolóknak, és még véletlenül sem írnak semmilyen felszívódásról, hogy ezt meg azt lassít.

Ezt az egészet egy vagy két ember találta ki pár éve, és azóta némelyik, tápszereket forgalmazó oldalon népszerűsíti ezt.


itt a cikk, érdekes az alábbi keresőszavakkal is ezt dobta ki először...


[link]



2013. dec. 15. 18:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat...

ahogy itt vki írta, h ha jönne egy paleós tudomisénkicsoda:)...majd az leírná

na az is csak szavakat ír le, meg okoskodik, mint ahogy itt is írta egy oriza nevezetű felhasználó...

2013. dec. 15. 20:15
 12/61 anonim ***** válasza:
0%
szavakat ír le?? Hát hogy lehetne mégis mondatokat máshogy leírni? Te nem szavakat írsz, hanem számokat vagy mi a rák?
2013. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi Monti, még fiatal a kedves kérdező, nem várhatod el, hogy ki tudja fejezni magát értelmesen. :-)
2013. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, értékelem a meglátásodat, hogy meg tudod kérdőjelezni az oktatóidat.

Viszont, azért különbséget lehet tenni az abszolút alaptalan okoskodás, és a valamennyire azért megalapozott tények között. Ahogyan a kérdezés és az élő fába való belekötés között is. És szabad akaratod is van, eldöntheted, mit hiszel el.


Múltkor volt egy felhasználó, már mindenbe olyan szinten beleakaszkodott, amit mondtam, hogy kb. van-e tudományos bizonyítékom arra, hogy a levegő létezik, pedig nem is látom. Mondtam neki, hogy ha ennyire mindent megkérdőjelez, akkor menjen, filozofálgasson el azon, hogy ő létezik-e, az élet vajon létezik-e, vagy csak az anyagon energia végez munkát, de engem hagyjon békén.

2013. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:

"gondolom mindjárt jönnek a shop.builderes cikkek tömegei...

de azonkívül semmi, ha jól gondolom:)"


Leírtam a véleményemet, nem linkeltem, hogy lásd milyen okos vagyok. Ere azt mondod, hogy csak szavakat írok, az neked nem elég jó.

Azért azt megengeded, hogy az orromon vegyem a levegőt, nem a seggemen?

2013. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

néha felnézek erre az oldalra, hát elég érdekes, főleg a sport rovat...

némelyik ember ha már nem az övéhez hasonló vélemény van odaírva, sértegető szavakat kezd irkálni, holott csak ez egy kérdés...

képzelem milyen ember lehet, h már egy kérdésen felkapja a vizet, akkor milyen lehet az életben, vagy tényleg igaz, hogy aki gyúr annak az izmai méretével egyenesen arányos mértékben csökken az agyába jutó vér mennyisége, és már intelligens ember létére ki sem tudja magát fejezni?

hm?

2013. dec. 15. 20:37
 17/61 A kérdező kommentje:

montez


arra írtam ezt, amit te írtál, h majd jön a paleos tudomiskicsoda, ...na és leírja az észrevételét, majd elolvasom

2013. dec. 15. 20:39
 18/61 A kérdező kommentje:

26%os


te különösen okos lehetsz, az itt leírt hozzászólásodból is látszódik, meg a százalékos értékeléseden is.

2013. dec. 15. 20:40
 19/61 A kérdező kommentje:
nyugi,kedves andi, a kérdező, már elég idős, és kitudja magát fejezni, de nem úgy mint pl itt némelyik hozzászóló, ...arrogánsan:)
2013. dec. 15. 20:41
 20/61 anonim ***** válasza:
0%
Jó, mi leírtuk, hogy mit gondolunk, elmélkedj rajta.
2013. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!