Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta közben, edzés után...

Diéta közben, edzés után megfelelő a MPM Mixed Protein Matrix 1000g terméket nőknek?

Figyelt kérdés
Étrend szerint diétázok, mérem a szénhidrátot és a fehérjét, napi 5-6 étkezés megvan. Minden nap van aerob edzés (45-60 perc) és heti 3-4 súlyzós edzés. Tudom, hogy plusz fehérjebevitelre szükség van edzés után. Véleményetek erről a termékről? Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 9. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ajánlom. Csomósodik. Beleragad a shakerbe. És egy adaghoz kell vagy fél liter víz, hogy ne legyen sűrű, mint a frissen kevert beton. Az íze pedig elég "jellegzetes". Önmagában való fogyasztásra egyáltalán nem ajánlom, sem íz, sem kényelmi szempontok alapján.


Ugyanebben a kategóriában a Biotech Protein Power-je minden szempontból jobb. De az se egy hatalmas ízorgazmus. De ha nem vagy finnyás megfelel. Ha finomat is akarsz akkor valamilyen tejsavó alapú fehérje szükséges. Bár abból se teljesen mindegy melyik márka, van pár érdekes ízvilágú.

2014. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az íz aztán olyan mindegy, nem vagyok finnyás :) Köszi a felvilágosítást :)
2014. ápr. 9. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elején mind ezt mondják:)
2014. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, ebben biztos vagyok. De annyi gyógyteát iszok natúrba, hogy szerintem ez se viselne meg:)

És esetleg a Multiforce Nutrition - Hybrid Protein Fusion? :D

2014. ápr. 9. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is iszok teát, de azoknak nincs olyan intenzív ízük és sűrű állaguk.

Azt nem ismerem. Nem egy túl népszerű márka. Nekem egyelőre a biotech bevált. De ha van lé akkor tejsavó a legjobb.

2014. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz... kutakodom még. Még egyszer köszi a segítséget!:)
2014. ápr. 9. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!