Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek hatással magamra...

Hogyan legyek hatással magamra, hogy ne szakítsam meg a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Kb. 76 kiló vagyok, 163 centiméter és még csak 20 éves.. 3 éve még 56 kiló voltam, szeretném visszakapni ezt az alakot, de nem bírom ki, hogy ne szakítsam félbe a fogyókúrát valamilyen nasival, vagy lustasággal. Egyszerűen nem vagyok oda érte, hogy mozogjak, egyedül nehéz az egészbe belekezdeni. Tudnátok esetleg valamilyen közös sportot kitalálni a barátommal, amitől nem dörzsölődik ki a combunk? A futás és a gyors sétálástól legjobb esetben is a barátom rosszul lesz a fájdalom miatt.

Köszi előre is!



2019. júl. 26. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úszás, biciklizés, személyi edzővel teremben edzeni.

Csinálj egészséges nasikat. Én pl jelenleg nyers répadarabokat rágok😂

És igyál minden étkezés előtt egy jó nagy pohár vizet és várj 5 percet.

2019. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha neked az nem elég motiváció, hogy az egészséged forog kockán, esetleg ha jobban elhízol rövidebb ideig fogsz élni, akkor bocsi, de nem tudok semmit írni ezzel kapcsolatban.


A túlsúly rengeteg egészségügyi problémát hordoz magában.

Az egészség a legdrágább kincs. Ha nincs egészséged, akkor semmid sincs.

2019. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el úszni!

Attól aztán nem fájhat konkrétan semmid, hiszen nem kell tartanod a súlyodat, és emiatt abszolút ízület kímélő sport.

2019. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Ezt nevezik akaraterőnek.

Azért híztál meg, mert neked ilyen nincs.

Akkor fogsz lefogyni, ha lesz ilyened.

Bocs, ha durva voltam és rövid, de ez az igazság.

Majd ha már nem fogsz lustálkodni, és nem kell nasival betöltened a boldosághiányod, akkor majd le tudsz fogyni, és sikeres leszel az élet minden területén.

2019. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Megpróbálok magamnak írni egy fogyinaplót, hogy ha visszanézek rá tudjam, hogy mit mikir rontottam el. Mondjuk ha megeszek valami olyat amit nem kéne akkor büntetésből plusz annyit edzek majd, hogy lemenjen az amit bevittem. 😂 De jó lenne elkerülni az ilyet. :)

2019. júl. 31. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Minden fejben dől el. Úgyhogy agyban tegyél rendet, kérlek. Amíg kényszerből akasz fogyni, addig mindig akaratgyenge leszel és képes leszel elcsábulni.

Tudod, te valójában nem is akarsz lefogyni!

2019. aug. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én egészen eddig nem akartam úgy igazán lefogyni, mert megvoltam magammal elégedve. Az utóbbi időben viszont egyre kevésbé tetszik az amit látok a tükörben. Szóval de, leszeretnék fogyni, csak félek, hogy úgy járok majd mint legutóbb. Sikeresen lefogytam 9 kilót és vissza is híztam, mert azt hittem, hogy most már zabálhatok.. Hát nem így van sajnos.. :)

Pajzsmirigy alulműködésem is van ezért igen nehéz.

2019. aug. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!