Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolso kilok es utanna szint...

Utolso kilok es utanna szint fenttartas?

Figyelt kérdés

Most vagyok 74kg kb 15tzs szazalekkal, szeretnek lemmenni 8szazalek tzsre es utanna azt fenttartani akinek van ebben tapasztalata irhatna modszert, hogy hogyan vagjak bele, minden tanacs jol jon. Most nem igazan figyelek a kajara csak annyira hogy egeszseges eteleket eszek (semmi feher kenyer, se chips se edesseg) illetve heti 3x kondizok es 1x focizok. Foleg az erdekelne hogy miutan elertem ezt a testzsirszazalekot utanna hogyan erdemes enni, hogy ne jojjon fel zsir de megis jol erezzem magam a boromben.


21f



#fogyás #kondi #életmód #testzsirszazalek
2019. júl. 27. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
8% kb a halálos kategória
2019. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem azt meg lehet naturalon is tartani, vannak akik alapbol annyin vannak, ha nagyon nem erzem jol magam ugy a boromben akkor nyilvan nem fogom csinalni de mar voltam 8-10 szazalekon csak akkor idiota modon elkeztem tomegelni es azota nem mentem vissza viszont most ujra megprobalom elerni es most meg is tartanam
2019. júl. 27. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!