Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok nektek is vannak...

Lányok nektek is vannak striák a feneketeken?

Figyelt kérdés

Az mitől lehet??

2 éve fogytam pár kilót...de már előtte is olyan volt...hogyan tüntethető el?


L/20


2019. júl. 28. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is van. Akkor alakult ki, mikor gyorsan nőttél, vagy gyorsan híztál (ami lányok nemi érése előtti időszakban normális, természetes folyamat, a nemi éréshez szükséges a plusz zsír). Eltüntetni nem lehet, idővel a lilás színből fehéresre vált, ami nem olyan feltűnő. Fogyástól nem alakulnak ki újabbak. A várandósság alatt szoktak kijönni újabbak, de ezt megfelelő krém használatával meg lehet előzni vagy csökkenteni. Utólag nem tudsz tenni semmit.
2019. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%
Igen, nekem is vannak. A combomon és a vádlimon annyira durván, mint valami medvekarmolás :D
2019. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Kollagént szedj. Javít rajta egy kicsit.
2019. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, és a combomon is. Most, hogy lebarnultam, kicsit normálisabban néz ki, mert nem lila, de fura, mert sokkal fehérebb.
2019. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, fenekemen, es a csipomon
2019. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a fenekemen vannak, de nem sok, feheres szinu es vekonyak. Szerintem szexi, marmint hangsulyozza a noiesseget. Szeressuk magunkat lanyok!:)
2019. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok helyen van, hízàs miatt. Fogyàsban vagyok, ettől nem fognak eltűnni de engem sose zavartak:) Lesznek ennél nagyobb hegeim is még a fogyàs utàn. ( Bőrkorrekciós műtét) Az se fog zavarni.

Sehogy nem lehet eltüntetni, a bőr szét van szakadva ahol ilyen striàk jelennek meg. Azok a plusz kilók okoztàk ami rajtad volt és lefogytad, de akàr hirtelen megnövéstől is lehet ( kamaszodàs) Én 4 hónap alatt 10 centit nőttem, mikor àltalànosból középsuliba mentem.

2019. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak a fenekemen és a combomon. Mióta lefogytam, csak nagyon közelről lehet őket látni, kis vékony barázdák, halványabb színűek, mint a bőröm. Engem egyáltalán nem zavarnak.
2019. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik el semmivel, halványodik az idő múlásával, közelről látni majd csak, fiúkat nem szokta zavarni, sőt nekik is van ha híznak-fogynak.

Ez legyen a legkisebb problémád az életben.

2019. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, pedig sose voltam túlsúlyos. Még tizenévesen lett, amikor hirtelen megnőttem. Már 13-14 évesen olyan magas voltam, mint felnőttként. Nem lehet eltüntetni, de sokat halványodik. Meg régebben ez valahogy természetes volt, nem foglalkozott vele senki sem. Szinte mindenkinek van.
2019. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!