Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, volt akivel előfordult...

Lányok, volt akivel előfordult, hogy dacból, lázadásból hízott?

Figyelt kérdés

Kicsit ducibb alkat vagyok kicsi korom óta és a szüleim mióta emlékszem, diétáztattak, nem szabadott annyit és azt enni amit szerettem volna, hogy nehogy hízzak.


Én ezt teherként, korlátozásként élem meg. És mostanában, hogy sok minden másban is nézeteltérésünk van, egyre inkább lázadok, és nem szeretnék az ő kedvükért koplalni és vékonyabb maradni. Több olyan helyzet volt mostanában, amikor nem voltak ott, hogy élveztem, felszabadulásként éltem meg, hogy ehetek amennyit kívánok. Nyár eleje óta híztam is 3-4 kilót. Erre is beszóltak, de nem érdekel, komolyan kedvem lenne ilyenkor csakazért is enni, nem baj ha hízok.


Más is érezte magát ilyen fura helyzetben?


16/L



2019. júl. 22. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Csak magaddal cseszel ki, te is tudod. (:
2019. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Te fogsz meghizni, nekes lesznek egészségügyi panaszaid. A szüleid csak jot akartak!
2019. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

en is csak azt tudom irni, hogy magaddal cseszel ki.

A szüleid csak neked akarnak jót. Ne az ő kedvükert diėtázz hanem magad miatt!!

2019. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Velem ez pont fordítva van:')
2019. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt zugevésnek hívják.
2019. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem a szülők kedvéért kell lefogyni, hanem azért mert a túlsúly egészségügyi problémàkat fog okozni, egyre többet, illetve nagyon megterheli a szervezetet, nehéz lesz mozogni, fâjni fog mindened. Tudod ha anno a szüleim foglalkoztak volna ezzel, nem krumplit tésztàt rizst adnak àllandóan, hanem vesznek zöldségeket húst sajtot, tojàst, magvakat, akkor nem kötöttem volna ki 15 évesen 100 kilón úgy, hogy egész addigi életemben rendszeresen sportoltam. Sajnos van egy anyagcserebetegségem ami miatt nem toleràlom a sok szénhidràtdús ételt. Amúgy màr felnőttként derült ki mi a konkrét probléma, de addigra màr szàmtalan fogyókúràs koplalós diétàn, próbàlkozàson és jojóeffektuson voltam túl, amikkel szintén sokat àrtottam magamnak. Nem volt könnyű megtalàlni a nekem való étrendet, teljesen véletlenül sikerült. Bàr màr szerencsére én főzök magamra, így a zöldség és a hús az elsődleges nàlam. A szüleid jót akarnak. Amúgy nem a koplalàs a megoldàs. Az nagy hiba.
2019. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány centi és kg vagy?
2019. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlot csináltam de inkább a társadlmi normák miatt is 18/L
2019. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Az is lehet egy formája a lázadásodnak, hogy bár nem fogod vissza magad evésileg, elkezdesz sokat sportolni, persze valami olyan mozgásformában, amit tényleg szeretsz.

Így ehetsz látványosan akármit a szüleid előtt is, cserébe nem kergeted magad feleslegesen egy olyan állapotba, ahonnan aztán nehéz kikerülni és nagyon káros egészségileg is.

2019. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!