Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem el fogyokurazni...

Most kezdtem el fogyokurazni 3 napja futopadozok?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el fogyokurazni 3 napja futopadozok naponta 2-3 km futok rajta es valtoztatam az etkezesi rendemen is 81 km vagyok es 160cm szerintetek ez igy hatasos lesz mindennap probalok tobbet tobbet futni . Terhesseg alatt szedtem fel par kgmot 65 kg voltam igy hiztam fel terhesseg alatt 81 kg ra?
2019. aug. 6. 12:41
 1/2 anonim válasza:
Szerintem hatásos ha tényleg úgy étkezel is. Viszont hatásosab ha mást is csinálsz, főleg ha formálni is szeretnéd magad akkor más mozgásformára is szükséged lesz nem csak futásra.
2019. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne kizárólag a futásra építs. már most mondod, hogy minden nap próbálsz többet és többet futni. ez valóban így lesz, hogy egy idő után hozzászokik a szervezeted terheléshez és egyre többet kell futnod ugyanannyi fogyáshoz. ilyenkor általában még kevesebb kajával is szoktak próbálkozni, de nem lehet mindent a végtelenségig növelni és/vagy csökkenteni. a túl sok kardió (futás) ráadásul izmot is bont, és pont az izomra lenne szükséged a tartós fogyás eléréséhez.

tehát csak óvatosan a futással, építs be többféle erősítő (saját testsúlyos vagy súlyzós) gyakorlatot is, a kettő teljesen jó kiegészítése egymásnak.

és ne egyél túl keveset, mivel mozogsz, energiára van szükséged - nem a fogyás gyorsasága, hanem a tartóssága és az életmód fenntarthatósága a lényeg.

sok sikert! :)

2019. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!