Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-mot kéne fogynom? 173...

Hány kg-mot kéne fogynom? 173 cm 62 kg lány

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 14:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
89%
Semennyit.
2019. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
0 kg-mot.
2019. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Tornázz, fuss, hogy feszesedj, rögtön jobban fogsz kinézni. Így a méreteid szerint fogynod nem kell.
2019. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
61%
Tökéletes súly
2019. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
61%
Én ezzel a magassággal 54 kg vagyok, amire általában mindenki azt mondja, hogy túl vékony vagyok. Szóval szerintem jó vagy kg-ban. Esetleg járj edzőterembe vagy valahova sportolni, hogy te jól érezd magad a bőrödben.
2019. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Semmit nem kell fogynod, teljesen normàlis a súlyod.
2019. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Semennyit,tornázz,sportolj, legyél egészségesebb. Formásodj. Sok sikert:)
2019. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Én is pont ezekkel a méretekkel rendelkezem, és nem vagyok egyelőre elégedett. Én olyan 58 kilót céloztam meg magamnak, és még lejjebb is mennék, de a párom ,,nem enged'' annál többet fogyni, mert elég anorexia-hajlamos vagyok, és jogosan félt, hogy nem fogok tudni megálljt paeancsolni. Viszont én sem koplalással akarom ezt a 4 kg-t ledobni.

A lényeg, hogy ne aggódj, nem lehetsz túlsúlyos te sem ezzel a súllyal, ehhez a magassághoz, viszont te tudod milyen a formád, milyenek az arányaid. Ha mégis itt-ott érzel magadon egy kis felesleget, vagy formátlan vagy, mindenképp csak a rendszeres edzést ajánlom, és lehet, hogy maradsz ugyan 62 kg, de formásodbi fogsz és vékonyabbnak is tűnhetsz ezáltal, tehát elsősorban ezt tartsd szem előtt, és ne a súlyodat. Ha végképp ragaszkodsz ahhoz azonban, hogy kevesebbet mutasson a mérleg is, mert olyan megszállott vagy, mint én, akkor se fogyj 5 kg-nál többet, mert az alatt már valószìnűleg sovány lennél eléggé.

2019. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Metionin ***** válasza:
61%
Fogyni semennyit, viszont ha valahol látsz magadon egy kis felesleget, edzéssel el tudod tüntetni.
2019. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Inkább eddz, ne fogyj.
2019. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!