Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm 60 kiló. Az ünnepek...

160cm 60 kiló. Az ünnepek alatt sok kilót szedtem fel és itt a nyár fogynom kéne, de nem tudom hogy kezdjek bele. (mielőtt jönnének a negatív kommentek a hasamon rakódik el és nagyon nem jó)? 12/l

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, fiatal vagy még és növésben, drasztikus fogyókúra neked nem kell. étkezz egészségesen sok husi,gabonafélék,teljes kiőrlésű dolgok, magvak stb stb, nem kell ezeket se túlzásba vinni,de szerintem felesleges kalóriákat számolnod. a lényeg h ne éheztesd magad! többet ártasz vele mint használsz, főleg ennyi idősen. plusz mozogj sokat:) keress valami sportot, legyél sokat levegőn, igyál sok vizet. ennyi amit tudsz tenni:)
2018. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Szerintem úgy kezd bele, hogy fogod a google-t vagy ennek az oldalnak a keresőjét, és rákeresel a témára: [link]


Röviden:

- figyelj oda, mit eszel, próbálj meg egészségesebben táplálkozni: kevesebb cukor, édesség, több zöldség, nyers zöldség

- gondold meg, hogy milyen sportot űznél szívesen, és kezdj hozzá. Már ma este ugrókötelezhetsz például 5x1 percet, 1-2 perces pihenőkkel.

- kerüld el a divatdiétákat, mint a 90 napos meg ezek, mert nem túl egészségesek, és a működésük alapja a rendszeresség, viszont a rendszerességet magadtól is megtarthatod: napi 4-5 étkezés, előre kiveszed az adagot és azt eszed meg, nem eszel az étkezések között kekszet, csipszet, ezt-azt a konyhában

- nekem sokat segít a naplózás, mindig felírom, mit, mennyit ettem és mit mozogtam. Vannak erre jó appok és weboldalak is.

2018. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értem, mikor valaki azt mondja az ünnepek alatt hízik meg... 2-3 nap alatt egy 160 centis kislány nem tud annyit enni, hogy nagyon sokat hízzon...

Mivel még nagyon gyerek vagy elég, ha annyit csinálsz, hogy nem nasizol, sok vizet iszol, köretnek zöldségeket eszel és mozogj. Itt a jó idő! Sétálj a barátnőiddel vagy fuss. Bőven elég ez neked hidd el.

2018. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
160 cm 60kg nem sok :) ha jó a kisugárzásod sokat mosolyogsz, kedves vagy akkor az többet ér a kg-oknál. De amit ajánlok az az intenzív séta. Ha lehet dimbes dombos vidéken. Sok folyadék, de kevés üdítő és igaza van ag előttem szólóknak, ne koplalj ne fogyózz csam figyelj magadra és próbálj többet mozogni :)
2018. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Igen, neked elég, ha egészségesen eszel. Ez egyáltalán nem sok, kövér bitos nem vagy, legfeljebb kicsit duci.

Mozogj eleget, ami jól esik és akkor nem lesz gond.

Amúgy is ilyen korban mindig kicsit felszednek a lányok természetesen, mivel ezt alakítja át a test sejtekké.

És ha meg szerinted sok a 60kg, akkor itt egy link: [link] szóval ne a mérleget nézd, hanem a tükröt.

Meg a másik, hogy nincs olyan az egészséges kategóriában, hogy 100-osan lapos has.

Egyébként nem hiszem, hogy megettél plusszba 9000kcalt az ünnepek alatt, hogy hízzál, mert annyi +kcal 1kg zsír.

Igazából meg rosszat is tenne a durván gyors fogyás neked, pl lelassulna az anyagcseréd, elkezdene hullani a hajad, stb..., mivel sajnos a fogyás nem egy gyors folyamat.

Áhh ezt nagyon nehéz tovább magyarázni, de nem kéne fogynod, az meg hogy egészségesen eszel sportolsz az bőven elég és hidd el nagyon pozitív dolog.

2018. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azérmondtam mert karácsonytól húsvétig szinte minden hétvégen szülinap volt vagy vendégség és ezért írtam h ünnepek
2018. ápr. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!