Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-mot kéne fogynom? 173...

Hány kg-mot kéne fogynom? 173 cm 62 kg lány

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 14:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Ezt így nem lehet megmondani. Ha izomból van rajtad annyi akkor 0kg-t. Ha van egykis fölösleg akkor azt nyugodtan letornázhatod. Képpel kéne
2019. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 SZücsöm ***** válasza:
77%
Ha ilyen paraméterekkel is hurkás vagy az azért van mert az izomzatod konkrétan "nem létezik". Szóval ha így is hurkás vagy akkor inkább kezdj el erősödni/tömegelni/izmosodni és ha elértél egy minimális fittséget és van még háj redőd akkor kezdj el a fogyózáson gondolkodni.
2019. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
inkább fel kellene szedned 5-6 kg izmot
2019. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem hittem volna ,hogy ennyien fogtok válaszolni. Köszönöm szépen a válaszaitokat/tanácsaitokat! :)


Régen nagyon sokat sportoltam (kosárlabda,röplabda,atlétika stb) ,de ezeket kb. 1,5 éve abbahagytam és érzem ,hogy feljött rám pár kiló. Természetesen nem koplalással szeretnék fogyni. Nemsokára újra elkezdek kosarazni. Tudnátok mondani olyan sportot/gyakorlatokat amivel tudnék feszesedni ?

2019. aug. 8. 10:19
 15/19 SZücsöm ***** válasza:
83%
Először is kalória többletes tiszta étrend. Aztán pedig súlyzós és saját súlyos edzés fajták.
2019. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
77%
+ ajánlom a jógát. Ránézésre nem tűnik hú de fárasztónak de bizony hogy feszesít.
2019. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 SZücsöm ***** válasza:
27%
Hát azt én max levezetésnek/nyújtásnak ajánlanám. Persze ha valaki egy saláta izomzatával rendelkezik akkor az elején még szinte minden "hatásos" edzésnek számít.
2019. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
77%
Én valamilyen táncot ajánlanék. A legtöbb műfaj része az izomzat erősítés, plusz fejlődik a ritmusérzék, mozgás-koordináció, és hajlékonyságod. A tartásod is nagyon szép lesz tőle.
2019. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%

Én pl kb. 3 hónap alatt, nagyon látványos eredményt értem el úgy, hogy heti 3x konditeremben edzettem 1-1,5 órát. És mellette ahova csak tudtam gyalog mentem, és igyekesztem minél aktívabb lenni a mindennapokban. Emellett napi 2000 kcal körül ettem, és igaz, nem elsősorban kilókban, hanem làtványra, centikben mutatkozott meg a változás. Illetve azok a ruháim, amik azelőtt e picit szorítottak, egyre lazábbak lettek. Igaz, 3 kg így is lement, de a formásodás miatt, ez min. -6-nak tűnt, és az első 1,5 hónapban a mérleg meg se mozdult. Én voltam az a válaszoló, aki ugyanazon méretekkel rendelkezik,mint Te, most újra ez van tervbe, hogy folytatódjon a csinosodás.

Neked is valami hasonlót ajanlok, hogy sok mozgás, aktív életmód+normàlis,1800-2000 kcal bevitel, ennél több nem kell. Nem feltétlen kell, hogy konditermi edzés legyen, lehet úszás, futás, valami küzdősport, csoportos táncórák, vagy akár otthoni torna, stb. Meglátod, így tuti leszel, hiszen már most sem lehetnek rosszak az alapok, ilyen méretekkel. :)

2019. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!