Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1000kcal miért egészségte...

Napi 1000kcal miért egészségtelen?

Figyelt kérdés
Más megeszi a 1800at, de annak nagy része szemét, kólákból, lisztes tésztás xuccokból áll, alig fehérjéből. Miért jobb ez, mint az én étrendem, amiben a fehérje több és a szénhidrát a legkevesebb, de 1200kalória kb a max és 4től már nem eszek, csak dél körül, néha max este 6-ig? Mi a baj vele? Jobb a közérzetem, mint mikor 4000kalóriákat ettem, fogyok is azóta, jobban nő a hajam, szebb a bőröm...

2019. júl. 23. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1200kcal alatt veszélynek teszed csak ki magad.

Mondjuk ez függ a súlyodtól is, hogy mennyi vagy.

1200kcal alá sose menj, főleg ha mozogsz is és itt értem a sétát is mert ha valaki napi 10ezer lépést megtesz az már -400kcal szóval figyelni kell mennyit mozogsz is

Ha ezt 1200kcalból vonjuk le nagyon kevésre jön ki na ezért kell enni mert ez már hosszútávon életveszély kategória amivel a szervezeted nem tudja magát fenntartani és persze hogy fogysz csak hosszútávon nem megoldás

2019. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennyi az akkor, amivel fogyok és egészséges is?
2019. júl. 23. 18:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt beírod az adataid és fél kilóra amit kiír hetente az a normális

én úgy fogyok havi 1 kilót, hogy annyi kalóriát viszek be amihez a kalkulátor szerint heti fél kilót fogynék de úgye hozzá vetődik még a mozgás amivel még többet égetek el ezért 1 kilót fogyok és nem felet


Na én a csekély nem sportolót állítottam be és úgy számolva heti fél kiló és kalóriába azt tartom.

2019. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi nem havi 1 kilót fogyok hanem heti 1 kilót elírtam :D
2019. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ez a kalkulátor nagyon jó én imádom számomra nagyon eltalálta azt a kalóriát amit kellett


persze ha néha nincs meg az a kalória hanem kevesebb van az sem baj a lényeg az, hogy folyamatos hosszútávon ne éheztesd a tested, és ha néha meg túlléped az sem baj

2019. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem 2400kcal-t mond a kalkulátor a fogyni kívánós résznél.
2019. júl. 23. 20:14
 7/14 A kérdező kommentje:
Heti 1 kiló csökkenéssel 1800kalóriát kénne bevigyek max
2019. júl. 23. 20:18
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Attól hogy szélsőségeket írsz, hogy a te módszeredet àllítsd be jobbnak, még nem lesz egészséges ilyen kevés energiàt bevinni. Bàr nyilvàn jobb mint ha valaki àllandóan finomított szénhidràtokat, fehér lisztes cuccot, cukros dolgokat tol minden nap . Nem tudom mióta eszel ennyit de hosszabb tàvon ez akkor is nagyon kevés, ha egyébként egészséges dolgokat eszel. De majd kitapasztalod. Egy új étrendet nem hónapokra érdemes tervezni, hanem az élet hàtralévő részére. Főleg ha hízékony vagy, túlsúllyal küzdesz és tartósan akarsz lefogyni.
2019. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3-as, ha én beírom az adataimat az általad megadott oldalon, azt írja ki, hogy a fogyáshoz nekem 800 egynéhány kalóriát szabad bevinnem. 1200 kalória alatti bevitel viszont nem ajánlott. 155 cm és 55 kg nő vagyok, 5 kg-t szeretnék leadni. Csak így hogyan csináljam? 800 kalória baromi kevés.
2019. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt sehogy, max heti 1 kilóval működik az oldal, de úgy se ad jó infókat
2019. júl. 23. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!