Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update-tel torna nélkül...

Norbi update-tel torna nélkül mennyi idő alatt lehetne 15kg-ot fogyni? Fogyott így valaki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok lusta.1,5 hónapja tornázom a diéta melett,de egyre jobban fáj a császáros hegem...
2010. júl. 12. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

szobabicikli, futópad?


Amúgy meg kéne tanulni:

Megfelelő étrend, illetve edzés nélkül NINCS fogyás.

2010. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!Csak nincs pénzem szobabiciklire és futópadra!!!Futni nem tudok eljárni, mert napokig egyedül vagyok egy 8 hónapos örökmozgóval.Ugyanez a helyzet az edzőteremmel is.

Miért nem egészséges az update???Nem eszem cukrot és finomlisztet...

2010. júl. 12. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:

A húgom is így fogyott, kb. 15 kilót, olyan 9 hónap alatt. Nem sportolt, csak a gyerkőc után rohangált.

Én 7 kilót fogytam Norbival, 5 hónap alatt, és csak az első 2 hónapban tornáztam. És én édesítő helyett gyüm.cukrot használtam, mert nem eszem műanyagot, és reggelire ettem 3-as kajákat is. Szóval a valaki jobban betartja, szerintem lehet többet is fogyni, de nekem csak 7-et kellett. Amúgy nem jött vissza, pedig már nem csinálom, igaz, kerülön a fehér lisztet továbbra is.

A fogyást 70%-ban a kaja, 30%-ban a mozgás határozza meg.

2010. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. júl. 12. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!