Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan, mennyi idő alatt...

Ki hogyan, mennyi idő alatt mennyit fogyott?

Figyelt kérdés
Én nemrég kezdtem sportolni többet (súlyzóemelgetés meg jóga) le is adtam kb 5kg-t úgy május óta. Kicsit kevésnek érzem, bár reménykedem benne hogy csak izomból lett több (igazából még mindig takarásban van)... év végére a 21 testzsírszázalékom szeretném levinni úgy 15re... szerintetek menni fog? Megjegyzem a kalóriákra annyira nem figyelek különösen, igyekszem mellőzni a cukrot és a tésztákat, lisztet... kellene számolnom a makrókat meg ezt meg azt? Veletek mi a helyzet? :D
2019. aug. 9. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap alatt - 50 kg személyi edzővel és életmódváltás sál, heti 3x-4x torna
2019. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Egyszer 6 hónap alatt 12 kilót, Norbi kaját rendeltem. Most pedig 6 hónap alatt 10 kilót étrend váltással.
2019. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-21 kg nàl tartok, /5 hónap alatt. Életmódvàltàs - szénhidràtszegény+ zsírban és fehérjében gazdag étrenddel, egyenlőre heti 3x1 óra mozgàssal. Kalóriàk nem érdekelnek, eleinte makrotàpanyagokat figyelve alakítottam àt az étrendemet. A makrók arànyainak vàltoztatàsa nekem fontos volt. Màr nem szàmolgatok semmit, megszoktam mi mennyire fér bele:)
2019. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Remélem, fiú vagy...
2019. aug. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért? o.O de egyébként igen, fiú vagyok xdd
2019. aug. 10. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a testzsírszàzalék miatt kérdezte. A nőknek kell valamennyi a normàl női működéshez. Ciklus, termékenység ...ilyenek.
2019. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Ma van fél éve, hogy kezdtem, 22 kiló mínusznál járok. 150g ch, 1200 kalória és sport.
2019. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!