Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen módszerrel fogyott...

Ki milyen módszerrel fogyott le hasról?

Figyelt kérdés
És mennyi idő alatt volt eredmény?
2019. júl. 17. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nincs helyi fogyás. Vagy fogsz mindenhonnan, vagy sehonnan.
2019. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ezt kéne már végre megérteni, hogy ilyen nincs. Nem lehet irányítottan fogyni, hogy csak hasból vagy csak karból.


Egyetlen módja van a fogyásnak: hogyha több kalóriát használsz fel mint amennyit beviszel. Ehhez bizony számolnod kell a kalóriákat a megvett ételekből és étrendet összeállítani. Ehetsz akármit, ha "ledolgozod". Ahhoz meg, hogy viszonylag sok kalóriát használj fel edzeni kell. Ez így megy. Elhatározás kell hozzá... A kövérek 99%ánál ez hiányzik.

2019. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Helyi fogyàs nincs. Ha kitartóan csinàlod m75indenhonnan megy le... Nekem folyamatban van a dolog. 4,5 hónapnàl jàrok, szénhidràtszegény életmóddal. Pocak csökkenése derékrészen mérve jelenleg -23cm. de minden körméretem kisebb. Messze még a vége.
2019. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnyomtam valamit, szóval mindenhonnan megy le.
2019. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy csak onnan! Bocs, hogy nem részletezem a dolgokat, hogy az egyszerűek is megértsék! Meg nem értem, hogy miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Nem értitek magát a kérdést?
2019. júl. 18. 06:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl vàlaszoltam a kérdésedre.
2019. júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a felülés segített nagyon sokat,mást nem változtattam.

Eleinte kevesebbet csináltam,mára már többet.

Ha minden nap min. 20 at megcsinálsz,már 1 hónap múlva látható lesz az eredmény.

(Legalábbis nálam látható!)

2019. júl. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5. több választ is kaptál a kérdésedre. Célzottan hasról nem tudsz lefogyni. Fogyni kell mindenhonnan hozzá. Ez a válasz.
2019. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!