Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testemről?

Mi a véleményetek a testemről?

Figyelt kérdés

Tudtok valamilyen jó önsúlyos edzéstervet, amivel naturálban ki ki tudnám magam gyúrni?


Így nézek ki nagyjából:

[link]


Ez lenne a cél:

[link]


2019. aug. 12. 09:29
 1/10 anonim válasza:
70%
Halál komolyan írom, hogy semmi bajom vele :) Szerintem jó.
2019. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Az a tolgyfa abrazatu “szerelempazsitod” nekem nagyon nem jon be. Taszito
2019. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Pasi vagyok és sosem volt ilyen normális testem, mégis családom van. Felesleges ezen aggódnod. Ha én megfeletem a magam kb 15 kiló többlettel, akkor te is.
2019. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg picit tésztaszerű a testforma, és - mint a férfiaknál általában - elég hangsúlyos a hasi zsír jelenléte, úgyhogy van mit rendbe tenni.

Saját súlyos edzéssel kicsit nehéz lesz minden izomcsoportot rendesen kigyúrni. Főleg lábra lesz nehéz fejlődni. Amúgy sok gyakorlatnak van saját súlyos megfelelője, de némelyik nagyon macerás (pl bicepsznél a saját lábadat emelgeted) és nem annyira hatékony. Mindenképpen érdemes lenne legalább egy kézisúlyzó párra beruháznod néhány súlytárcsával. 10e-ből kijön 2x10 kg-os konfig (1.25 és 2.5 kg-os tárcsákkal), és az edzésed sokkal-sokkal egyszerűbb lesz..

2019. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SZücsöm ***** válasza:
59%
Hát ha pókember akarsz lenni akkor ideje elkezdened gyúrni a vasat. Mert igen van rajtad egy kis felesleg is de nálad a fő probléma hogy az izmaid helyén saláta található.
2019. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ha ekkora szor van a mellkasodon akokr borotbald le amugy a tobbi reszlettel nincs gond:)
2019. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne hasonlítsuk már a feszítős-vízmegvonós képet a te ácsorgósodhoz. Annak az embörnek nincs ám ilyen kockahasa 24/7.


Pl ha megnézed Jason Momoát, amikor ment a nyálverés hogy dad bod hehehe....az a test az egy egészséges kigyúrt test.

Amit a filmekbrn látsz, az az ún. versenyalak ami sem nem egészséges sem nem fenntartható.

Gondolkozzunk már.

2019. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Persze, lehet csinálni kocka- és bordakiállítást... ha valakinek vagy környezetének ez a mániája. De aki szerint nem ez a tzs% az emberi és normális, az beteg. Van rajta annyi hús, ami egészséges emberen ideális, és azért még be tudja fűzni a cipőjét attól a fél centire kiálló szexi pocakjától. De az ilyen alkaton legalább nem a szél lobogtatja a felsőt meg a nadrág ülepét, szárát - azt sokan elfelejtik. A kockásokon 10-ből 9-szer igen. Gyúrjál vállra, hátra az sose árt, meg rád fér.


(Ha valaki azt hiszi, hogy dagadt vagyok, és a fajtámat védem, akkor mellényúlt, fél életemben a véznaságom ellen küzdöttem.)

2019. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Súlyod, magasságod, ha nem titok?
2019. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Magasságom:174cm

Súlyom: 68kg

2019. aug. 12. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!