Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a testemről? 16/f

Mit gondoltok a testemről? 16/f

Figyelt kérdés

[link]

Kisgyerekként nagyon kövér voltam, pár éve lefogytam. Ennek ellenére azért maradt rajtam zsír:D Gáz szerintetek?



#fiú #testemről
2017. nov. 3. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Hááát...Őszintén? Még egy tízes lemehetne zsírból, mert a combodon még sok van és az bizony nem izom. A hasadon is és kevés az izmod. Kezdj el kondizni és fehérjedús, alacsony szénhidrátos étrendre váltani.
2017. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen átlagos tested van.
2017. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez a skinnyfat (véznakövér) testalkat tipikus példája: löggyedt felsőtest, duci láb, izomszövet nyomokban megtalálható. Sos kezdj el sportolni vagy kondizni, és rendesen enni. 16 éves vagy, ha néhány hónapig edzel és odafigyelt az étkezésre, jó fizikumod lesz.
2017. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás hiánya valóban látszik.
2017. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé löttyi a bőr a mellkasodon és a hasadon.

Ilyen sokat fogytál és attól lóg?

Szerintem ha erősítesz, akkor biztosan jobb lesz a bőröd tartása is, úgyhogy szerintem sportolj rendszeresen.

De már az is szép eredmény, hogy sikerült lefogynod! Gratulálok!

2017. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen viszonylag sokat fogytam, 12 évesen 172 centihez voltam 103 kiló, 14 évesen pedig 176 centihez 73 kiló. Azóta 185 centi és 81 kiló vagyok. Nem hiszem hogy nagyon lógna a bőr inkább csak ez a hülye kép miatt van így.

Ezen hátha jobban látszik: [link]

Köszi a válaszokat!:D

2017. nov. 3. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kép még szarabb, mint az 1.:) A fogyáshoz szívből gratulálok, de most már kezdj el edzeni is. Amúgy én férfi vagyok, szóval ne szívd mellre a véleményem.
2017. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem hiába nem ezt küldtem el:D Csak hátha ezen jobban látszik hogy nem lóg a bőröm.
2017. nov. 3. 20:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép teljesítményt tudhatsz magad mögött, részemről is megy az elismerés. De tényleg kezdj el sportolni, akár otthon is, és egy éven belül nagyon pöpec testet fabrikálhatsz magadnak. Ráadásul pimaszul fiatal vagy, most még több időd van sportolással tölteni, mint később lesz, és hidd el, később még meg fogod magadnak köszönni hogy időben jó fizikumot szereztél magadnak (persze fenn is kell tartani, de az már a könnyebbik része:)
2017. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, figyelj oda az étkezésre, sokat kihozhatsz magadból egy kis odafigyeléssel, akaraterővel. :)
2017. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!