Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a testemről? (fiú)

Mit gondoltok a testemről? (fiú)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves fiú vagyok, az elmúlt 4 évben 30 kilót fogytam. Extrém kövér voltam, 12 évesen 165-170 centihez voltam 103 kiló. November elkezdtem magam erősíteni, saját testsúlyos és súlyzós edzésekkel. Valamint kalóriatöbbletben eszem. Az ok amiért ezt a kérdést kiteszem, mert nemigazán tudom magam hova tenni.. egyszer tetszem magamnak, egyszer nem. A gond leginkább az, hogy túl vastag a csípőm. A mellkasom keskenyebb nála. (mondjuk ez sokat javult, fél éve még olyan 5 centi volt a különbség, már "csak" 2). Jelenleg 185 centi vagyok és 74 kiló. Az iskolában megmérték a testzsíromat, 16% volt, izomszázalék 41. Rakok ki egy képet. [link]

Mit szóltok? Nagyon gáz? (légyszi csak normális válaszokat)

Köszi:)



2017. máj. 7. 19:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondlom, hogy erősen kozmetikázott (retusált) kép, mert a fotó két oldalára rajzolt, feketén kisatírozott rész a karod és a csípőd-hasad között is visszaköszön. Talán mutathatnál magadról egy olyat, ami a valóságot tükrözi, ha valós véleményeket akarsz hallani. Vagy egyszerűen egy natúr képet.
2017. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az ott azért fekete mert ott van a kabátom:D
2017. máj. 7. 19:52
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ilyenre sikerült formálnod az alakodat, akkor nincs mit szégyellned, és mutathatsz egy másik képet is. Kabát nélkül. :) Sőt, ruha nélkül. :DDD
2017. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%

Ez gusztustalan. A homokóra alak a lányoknál divat.

Ezt egy edző ismerősöm zokninak, jobb esetben krumplinak hívja.

2017. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%
Egy izomtalan, vékonyka kisgyerek teste.
2017. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszik..

Itt egy másik kép, ezt tegnap este csináltam, így kicsit fel vagyok puffadva rajta. Az előzőt reggel csináltam. [link]

2017. máj. 7. 20:11
 7/27 anonim ***** válasza:
54%

Legalább a lompost rendezhetted volna :DD

Neked nem fogyni kellett volna, hanem a hájra és a zsírra rágyúrni, így azt átalakítani izommá. Szerintem kicsit hízz vissza, közben erősíts.

2017. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
46%
Ha 41 volt a izomszázalékod ott valamit durván elmértek, mert nekem 43% és kb 3x annyi izom van rajtam, no offense. Ajánlom a felüléseket és egyéb hasizomerősítő gyakorlatokat mert ez így szinte nőies.
2017. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Testképzavarod van. "Fel vagyok puffadva". Jaj!

Egyél normálisan (sok fehérje) és sportolj továbbra is.

2017. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy erősítek és rendesen eszem.
2017. máj. 7. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!