Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos lányok, asszonyok!...

Túlsúlyos lányok, asszonyok! Megfigyeltétek ti is esetleg, hogy ahogy csökkent a túlsúly úgy csökkent, normalizálódott a vérzés mennyisége is?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon kövéren sok volt a vérzés , de mióta sokat fogytam , azóta normális a mennyiség , ezáltal élhetőek ezek a napok is.
2019. aug. 12. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én az utóbbi fél évben fogytam 10 kilót, valóban kevesebb lett (de nem jutott még eddig az eszembe, hogy ezzel függhet össze :).
2019. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Èn lefogyram 23 kilót első időkbe nekem is kevesebb volt de a mostani menzeszen valami borzalom olyan sok hogy nem győzöm wcre járni úszok a vêrbe.
2019. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem nekem pont fordítva volt.

Ducin vashiányos voltam, aztán most eszek spenótot meg salátát, egyből helyreállt.

Alultápláltság viszont megállíthatja a vérzést, a test olyan szinten nem működik már hogy a belső szerveket kapcsolja le...ez nem egészséges.

2019. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Én mindig kifejezetten vékony voltam (vagyok is), 175 cm-hez 55-58 kiló, és nagyon erős a vérzésem.

Semmi köze a súlyhoz.

2019. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Amikor én lefogytam 52 kilóra, 2 évre kimaradt. Most 55 vagyok, egyik hónapban rengeteg a vér mennyisége, máskor normális. Nem hiszem, hogy a kettőnek köze van egymáshoz.
2019. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Én ezt tapasztalom. 28 kilónál tartok mínuszban, és egy 2-3 hónapja kevesebb lett. Az erős vérzéses napok szám 4 helyett 2 lett. Nekem mondjuk tetszik. :D
2019. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy fogysz úgy normalizálódik a vérnyomás, a pulzus a szívritmus, a széklet, könnyebb levegőt venni, hamarabb gyógyulsz, kevésbé vagy allergiás vagy fázol meg stb:)
2019. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Azért annak örülök , hogy másnak is van pozitív változás ebben is . Szép estét nektek .😃
2019. aug. 12. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lassan 23 kilónál tartok, de egyre rendszertelenebb. Májusban kétszer jött meg, utána június végén, ami július elejéig tartott (2),utána meg augusztus 4-én. Rettenetesen hullik a hajam is az utóbbi időkben. Most pedig hirtelen kezdtem tovább fogyni, két nap alatt majdnem egy kilót. Pénteken elmegyek vele az orvoshoz, kissé aggódom.
2019. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem azóta kevesebb és rövidebb ideig tart mióta meghíztam
2019. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!