Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés
Kocsis0328 nevű felhasználó kérdése:

Izmosabb lesz a lábam napi 20 km budapesttől?

Keress kérdéseket hasonló témában: sport

aug. 13. 23:06  Privát üzenet  

A válaszok
Ha ezt pár hónapig csinálod, akkor vmi szerintem látszani fog.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 13. 23:16 Privát üzenet
Izmosabb lehet, viszont meg kell növelned a tápanyag-bevitelt is. A levegő lebontásából nem fogsz tudni izmot építeni, többet kell enned majd (lehetőleg nem egészségtelen ételekből).

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 13. 23:54 Privát üzenet
Budapestet nem km-ben mérik.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 06:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Heti 4szer 400 kcalt elégető edzést csinálok mellette egészségesen táplálkozok elég az eredményhez? Igazabol csak kb 1-2kilot szeretnek leadni meg izmosabb lenni?
Hogyan lehetne kockahasam és izmosabb/vékonyabb lábam nem olyan sok idő alatt, ha nem járhatok orvosi szempontból külön sportra, csak itthon edzhetek?
Szeretnék laposabb, izmosabb hasat. Szerintetek jó, amit csinálok, esetleg lenne pár tippetek? 13/l Szóval szeretnék laposabb, izmosabb hasat, még egy kis felesleg van rajta, de nagyon makacs
Én vastagnak tartom a combomat de nem tudom hogy ha sokat tornázok akkor vékonyabb lesz vagy csak izmosabb?
16 eves letemre 90 kilos vagyok, leszeretnek fogyni ilyen 75-80 kilora. Valamint izmosabb is szeretnek lenni.184 centi vagyok ugy mellekesen. Hogy es milyen gyakorlassal tudnam megcsinalni?
Szerintetek ebből hogy erhetem el, higy izmosabb legyen a hasam? Alkatilag van esély ra higy ne legyen ilyen széles a derekam?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!