Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ez? Ledagattozott a...

Normális ez? Ledagattozott a saját apám. Igaz nem vagyok egy vékony testalkatú de ez engem szíven érintett. Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Lefogysz vagy elköltözöl.
2019. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
80%
Hát nem szép dolog. Még ha ducibb is vagy (ami nem feltétlenül következik abból, hogy nem vagy vékony), akkor se normális egy apától ilyet mondani. Már rég rossz, hogy mondani kell neki, de próbáld közölni vele, hogy neked ez rosszul esik.
2019. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
fogyjál le. gondolom, amikor finomabban utalt rá, nem reagáltál. nem biztos, hogy rosszindulatból csinálja
2019. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én átérzem amit mondasz.

Volt egy családtagom aki engem is piszkált annyira szivemrevettem annyira depressziós voltam, hogy 4 napig nem ettem semmit de bárki hozzámszólt sírtam. Idegileg ki voltam majd 4 nap éhezés után jól bezabáltam. Ami után még rosszabbul éreztem magam.


Azóta egészségesen lefogytam 23 kilót de valahogy ez nem segített rajtam azóta utálom magam és mostmár saját magam nem fogadom el önmagam.

2019. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Ki mondja meg az embernek az igazat ha nem a saját apja/anyja? Ha zavar, tegyél ellene, ha meg nem zavar, akkor ne foglalkoz vele mit mond.
2019. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SZücsöm ***** válasza:
41%

3 asnak és 5 ösnek igaza van. Nem tudom milyen kontextusban hangzott el a mondat de ha én apa lennék


1. pont le*arnám a gyerek lelkivilágát ha az egészsége a tét.


2. Nem hazudoznék a gyerekemnek egy bizonyos kor után még jóindulatból sem.


Általában az igazság az ami fájni szokott. Ha nem tetszik a valóság akkor neked kell változtatnod rajta. Persze egyesek jobban szeretnek az önsajnálatban dagonyázni vagy elkerülni az igazságot/valóságot és nem megsérteni a másikat, ami szerintem rohadtul nem egészséges sőt gyáva dolog.


Ha apádnak igaza van akkor nem csak dagi de nyápic is vagy mivel nem tudod elfogadni az igazságot.


Ha nem tetszik a valóság akkor be kell fejezni az önsajnálatot és abbahagyni a sértődött hercegnő szerepét és tenni kell a probléma megoldása érdekében.

2019. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy csak ennyit mondott. Ő talàn szeret téged és jót akar. Az enyém évekkel ezelőtt közölte velem, hogy szerinte nem vagyok emberi lény és nem lehet szeretni. (Bàr nem kérdeztem a véleményét) Bennem ott megtört valami. Azóta nem érzek irànta semmit, szàmomra szülőként meghalt. Egyàltalàn nem tartom vele a kapcsolatot. A súlyprobléma és az egészség 1 dolog. Mindenkinek a magànügye. Az enyém az én dolgom. Ettől még értékes ember vagyok, leszarom ki mit gondol.

Sajàt döntésem volt, hogy szeretnék vàltoztatni az életemen, lassan fél éve. Felkészültem rà sok szempontból, amire szükség volt, hogy hosszútàvon is sikeres legyek. Mert ugye a kövérségen való vàltoztatàs nem egy rövid lejàratú dolog, egy életre kell szóljon, aminek nem pàr hét a megoldàsa sem. 22 kilót fogytam, folyamatban van...de soha többé nem érdekel olyanok véleménye akik szerint egy ember nem ember csak mert kövér. Ez primitív gondolkodàs. Ennyi. Az se izgat ha valaki emiatt elítél. Ez legyen a legnagyobb boldogsàga az életben, hogy lenéz, meg beszólogat, ahelyett hogy sajàt magàval foglalkozna.

Nem tudom hàny éves vagy, dolgozol- e, de Ha nem tetszik akkor ez van, nem kötelező a kapcsolatot tartani.

2019. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ!

Ha gondolod mi itt a gyakorin megmondjuk ha az vagy, ha tudjuk hogy hány kg vagy, milyen magas vagy tudjuk hogy kb hogy nézel ki.

Ha tényleg nem vagy dagadt akkor valószínűleg ideges volt valami miatt.

Azért arra kíváncsi lennék hogy hangzott el a mondat (ha gondolod segítek privibe)… és úgy jobban tudunk választ adni.

2019. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!