Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 cm vagyok és 95 kg lány,...

175 cm vagyok és 95 kg lány, mit tegyek, hogy 22 kilót fogyjak, szedjek fogyasztószert? Heti kétszer sportolok, és nem eszek szénhidrátot sem. Futás helyett úszásra gondoltam.

Figyelt kérdés
Fogyasztószert is kell szednem mellé?
2010. júl. 22. 18:07
 1/10 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok az kimaradt és alacsony a cukrom...kszi előre is
2010. júl. 22. 18:08
 2/10 anonim válasza:
50%
gyakrabban sportolj, egészségesen étkezz, és ne szedj fogyasztószert!
2010. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
esetleg fuss napi fél, 1 órát. Ha a 17. kerület Rákoshegyen laksz, akkor mehetnénk együtt futni kora reggel vagy késő este 28/L
2010. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmiképpen ne szedj fogyasztószert! a legtöbb szar, és csak ártasz vele magadnak, persze akad hatásos is, de gyógyszerrel leadott fogyás nem lesz tartós, mert nem lesz mögötte a sikerélmény, hogy én csináltam, hanem a gyógyszernek fogod tulajdonítani a hatást, és amikor abba hagyod, az agyad visszaáll arra, hogy már ne szedem a bogyót. tehát nem uralja senki az étvágyam, és akkor jön a habzsolás. Egészséges mértéktartó, de nem önsanyargató étrend, heti 3-4 alkalommal mozgás, és le fog menni a plusz!
2010. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem inkább nem egyél csak gyümölcsöt és zöldséget meg persze olyan ételeket amik természetesek! És nem szedj gyógyszert! Én nem mozgok és 170cm vagyok valamint voltam 3 hete 70kg. Mostanra ezzel a kúrával vagyok 63kg!! Tehát nálam bevált. Egyébként 55 vagy 50kg akarok lenni és el is fogom érni.
2010. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja és 20/ L
2010. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne szedj be semmi fogyasztoszert,nem erdemes.a megoldas ugyis a rendszeres testmozgasban es a kiegyensulyozott taplalkozasban van. szamodra jobb lenne a kardio-edzes de valassz olyat,amiben oromodet leled!de heti 2-nel tobbszor. szenhidratra is szukseged van ahhoz hogy birjad a mindennapokat,de korlatozd ezeket delelottre,utana feherjet egyel.tobbszor kevesebb kaja celszerubb.jobb,ha lassabban de biztosabban fogysz,mert az tartosabb lesz.
2010. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha alacsony a cukrod,akkor mindenkeppen a napi tobbszor-kevesebb etkezes ajanlott,nehogy a vercukrod a kritikus szint ala sullyedjen.probalj alacsony GI (glikemias index) eteleket enni,nagyreszt zoldseget,gyumolcsot,teljes kiorlesu kenyeret,sovany husokat,halat,barna tesztat,huvelyeseket,diofeleket. (figyeld a csomagolasokat,fel kell legyen tuntetve melyik az alacsony GI tartalmu etel)keruld el a feher kenyeret,kelt tesztakat,sult krumplit,chipset vagy csak delelott egyel ezekbol es nagyon keveset.sok kitartast kivanok neked!
2010. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató szavakat, Pesti lány 28 én kb. 200 km re vok tőled, de majd írj sikerült e fogynod:)
2010. júl. 23. 20:19
 10/10 cefreng válasza:
neked nem 22-kilót kéne fogynod hanem 35-öt
2011. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!