Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz ez így, lesz valami...

Jó lesz ez így, lesz valami eredménye?

Figyelt kérdés

Na szóval 160cm vagyok és 62kg,az utóbbi időben sokat felszedtem és ez nagyon meglátszik mivel alacsony vagyok.Le szeretnék adni 7 kilót,de inkább a centikre törekszem,bele szeretnék férni a 27-s farmerembe,amit valahogy felhúzok magamra,de egy hatalmas hájréteg buggyan ki belőle.Mostani méretem 29.


Eddig is tornászgattam,de ma nekifogtam rendesen.

Reggelre(9:30) megettem 2 banánt,aztán kicsit később(11:45) megittam 1kávét 1 sütivel.

Ebédre(13:30) egy tál levest és egy szelet sült húst paradicsommal.


Amellett megittam 2 és fél liter vizet(ennyit még soha sem ittam meg egy nap) és még fogok,mivel van narancsbőröm is...

Aztán 4kor nekifogtam aerobikozni Norbival fél 5ig,ami teljesen leizzasztott.


azóta nem ettem semmit,úgy gondoltam fél8 körül ennék valami zöldség szerűt,aztán 9 kor mennék futni.kb.9:45 kor otthon lennék és nekifognék erősíteni(has,láb,fenék,hát izom) minden nap mást.

11ig befejezném és mennék aludni.


ezt megcsinálnám egy héten kb. 4 szer,de minden nap mozognék valamennyit,mikor kevesebbet mozognék kevesebbet is ennék.

Szerintetek ez így jó lesz,min váltóztassak?


16/L


2010. júl. 13. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A délelőtti süti helyett egyél gyümölcsöt, délután is egyél valamit, mondjuk gyümölcsöt vagy sovány túrót, joghurtot, tojást. Reggelire banán helyett teljes kiőrlésű gabona paradicsommal, felvágottal, egy pohár tejjel. Ebédre meg a sült hús mellé a paradicsomon kívül más zöldséget is ehetsz. A zöldségekkel, fehérjével nem kell spórolni.

Amúgy a mozgás szerintem rendben van. Azokon a napokon, mikor kevesebbet sportolsz, nem kell kevesebbet enni. Ne koplalj!

2010. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!:)

Persze a nem ugyanerre gondoltam minden nap.Reggelire nem csak banán hanem alma vagy más gyümölcsök és ebédre mindenképpen leves vagy valami meleg étel.


A baj az,hogy az édességet nem tudom teljes mértékben kiiktatni az életemből.Megpróbáltam de nem ment,egy ideig egyáltalán nem ettem,aztán egyszer csak megelégeltem és jól belaktam csokiból,mert már nem bírtam...na ezt akarom most is elkerülni.Ha nem is minden nap,de milyen időközönként és mikor ehetek,vagy mivel tudom helyettesíteni?(gyümölccsel próbáltam,de hosszú távon nem ment).

2010. júl. 13. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha délelőtt eszel sütit, és mondjuk nem túl nagy szeletet, akkor végülis akár minden nap beleférhet az édesség. Csak ne helyettesítsd vele a gyümölcsöt. Egyébként ehetsz magas kakaótartalmú étcsokit, vagy keresgélj a neten olyan sütirecepteket, amik teljeskiőrlésű lisztből és cukor nélkül készülnek.


Első voltam

2010. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!