Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék eredményesen és...

Hogyan tudnék eredményesen és 'gyorsan' fogyokúrázni?

Figyelt kérdés
Jó persze tudom ezért tenni is kell amire hajlandó vagyok de valakonek valaki tipp ami eredményes is volt és nem volt túl hosszú folyamat? Előre is köszönöm a válaszokat!!

2019. aug. 27. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az álma, hogy a 20 év alatt felszedett 40 kilót leadja 24 óra alatt . De a fogyás nem igy muködk , a szervezet intervallumokban fogy , es hosszú idö alatt , stagnálásos periódusokkal

Eredmenyesen igen , tudom hogyan kell , de gyorsan nem

Remélem 5-6 kilóról van szó

2019. aug. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Heti 3 súlyzós edzés és 3 kardio. Mellette minden nap csak 8 órán keresztül ehetsz és max 1500 kalória körül. Vasárnap pihi és egy extra étkezéses csalónap ha van rá igény. A lényeg a heti 7000 kalória deficit.


Ez nálam heti 1kg fixen, 118 kilóról már 93kg vagyok.

2019. aug. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem akarsz a bélsebész főorvos úrra hallgatni, akkor mégis miben reménykedsz?:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%
Csalóétkezést nem ajánlom, mert 2-3 napba telik, mire ledolgozod. Így pedig lassabban fogod elérni a kitűzött célt.
2019. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


Csaló étkezés nálam általában egy vékonytésztás pizzát vagy hamburgert jelent. Saját magamon úgy vettem észre, hogy ennek köszönhetően nincsenek platók a fogyásnál. Mivel heti egyszer kap a szervezet egy ilyen jelzést, nem süllyed koplaló üzemmódba a szervezet és nem áll meg a fogyás.


Persze ez személyes tapasztalat, nem mindenki egyforma.

2019. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kalória számolás + sport.

Kalóriaszámoláshoz a kaloriabazis.hu oldal nagyon jó.

Sport: heti 3 aerob + 3 súlyzós.

A kalóriabázist úgy állítsd be, hogy az ideális, egészséges fogyás 2-4 kg/ hónap.

2019. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maga a fogyàs egy hosszú folyamat. Az se mindegy hogyan csinàlod, ha nem akarsz pàr hónap alatt lepusztulni, mert semmihez sincs energiàd, vitaminhiàny stb. Az egészség legalàbb annyira fontos, mint a túlsúlytól való megszabadulàs.

Nekem a hozzààllàsom volt az első amit àt kellett programozni. Mondhatnàm úgy is, hogy fejben dől el.

A "gyorsan- sokat akarok fogyni bàrmi áron" mentalitàs csak rosszabb eredményt és rosszabb egészségi àllapotot hozott hosszútàvon. Szörnyen lecsúsztam az évek alatt, a sok sikertelen drasztikus fogyókúra, rossz hozzààllàs, jojóeffektusok miatt, ebben az évben mêlyebbről kezdtem el ezt az utat, mint valaha.

Életmódot vàltottam, nem sietek sehovà, és nem kínzom magamat, abba belefàradtam. Napokon belül fél éve lesz, hogy elkezdtem -23 kg eddig, ma reggeli méréssel.

Szénhidràtszegény- fehérjében és zsírban gazdag étrenden élek, heti hàromszor egy óràt edzek kényelmesen, nekem ez egyenlőre elég. Még úgy is több év lesz lefogyni, a több mozgàst későbbre tervezem. Nem vetek be minden trükköt azonnal:)

Nyilvàn, ha nincs sok felesleged, akkor nem fog sok évig tartani, de nem érdemes sietni.

2019. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!