Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sportolás mellé legjobb...

Sportolás mellé legjobb diétás csoki?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy sportolás, edzés mellé melyik a legjobb választás (ízben, cukor mentességben) diétás csokiból, vagy valamilyen szeletből...
2010. júl. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Most konkrétan sportolás közben? Szerintem szőlőcukor.

Egyébként vannak diétás nápolyik, igaz, azokban van kalória meg szénhidrát bőven, de cukormentesek. Az ELA diabetikus nápolyik nagyon finik pl.

2010. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a diétás és diabetikus nem ugyanaz, egy diabetikus csokoládé kalóriatartalma azonos vagy magasabb, mint egy sima csokiké...a különbség abban van, hogy olyan cukrok vannak benne, ami lassabban szívódik fel és állandóbb vércukorszintet eredményez


teljesen felesleges ilyet venni, ha nem vagvy cukorbeteg....egy-két kocka csoki belefér egy normális étrendbe...sportolás mellé meg inkább müzliszeletet vagy gyümölcsszeletet (2 ostyalap közt aszalt gyümölcsökből álló réteg) válasz, ha már mindenképp édességet akarsz ---

2010. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Scitec protein boost (kókuszos nagyon állat) és scitec choco (citromos nagyon állat). Egyébként az összes íz nagyon állat.
2010. júl. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezek fehérjeszeletek sportolóknak, nem ilyen diabetikus ökörségek. Cukor nincs, csak a choco-ban egy nagyon kevés, belefér. Viszont van benne 18/20g fehérje is!
2010. júl. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólásokat, egy picit tudatlan voltam valóban, valami hasonlót kerestem én is a müzliszelethez, de olyat amiben absz nincs semmi kalória, cukor, de az íze mégis jó..
2010. júl. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!