Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hagyjam a francba februárig?

Hagyjam a francba februárig?

Figyelt kérdés

156 centihez 81 kg társul. Szülőkkel élek, spórolok hogy el tudjak költözni.


A súlyom miatt folyton bántanak, hogy milyen sok stb. Ezt én is tudom.


Most közöltem, hogy le fogok fogyni és hamarosan elkezdek diétázni. Erre válaszreakció: Elkezdtek a szüleim kiröhögni.


Február-március körül lesz lehetőségem elköltözni, ha minden jól megy.


Addig hagyjam a francba mert úgyse fog menni ha folyton bántanak, kiröhögnek?


2019. szept. 3. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Igaza van utolsónak. Kifogás, kifogás hátán. Ezzel a metalitással nemgogy a fogyás, de semmit nem tudsz majd elérni.
2019. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mondjuk február az 6 hónap, addig simán lefogyhatsz
2019. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia kedves fogynivágyó ! :) Ismerős ez a sztori még gyerekkoromból. Mondom mit kell tenned aztán vagy megfogadod vagy nem. Nem kell ennyire rágörcsölni semmilyen étrendre ha nincs rá lehetőséged úgyis mindenféle fogyókúra a kalóriadeficit miatt működik. Gondolom a szüleid is reggeliznek ebédelnek vacsoráznak. Na te is szépen csináld ugyanezt úgyis lehet fogyni,ha reggelire fehér kenyeret eszel felvágottal zöldséggel,mellé egy kávé vagy nem tudom. Nasinak /tízórainak mehet egy alma vagy EGY KIS szelet csoki/túrórudi is kezdetben . Ebédre eheted nyugodtan a sulis menzás kaját vagy amit anyu főz. Vacsorára válassz valami könnyebbet pl saláta csirkével de ha csak kenyér van az sem gond. Ha nincs minőség a mennyiséggel is lehet játszani. Akkor viszont állj meg két szelet ( szelet kb mint a bolti szeletelt kenyér mérete). Ez mellé mehet heti 4 óra valamilyen sport először séta,otthoni torna ha nincs otthon senki, futás később,bicikli, ha van pénzed iratkozz be valamilyen sportra,kutya sétáltatás,táncolás. Igaz nem leszel szálkás Biotech her lány meg nem tudom,de kezdetnek teljesen jó. Én is így kezdtem és ezzel a béna módszerrel lement rólam 5 kiló egy hónap alatt. Aztán mostmár van saját keresetem és eldönthetem mit akarok zabálni. 20 -22 kiló ment le rólam összesen amúgy én is 156 centi vagyok voltam 76 kiló is. Februárig csinálhatod ezt aztán utána lehet fitness kajákkal bohóckodni ha nagyon szeretnél. Plusz ki kéne találni miért híztál el? Bánat evés,unalom evés? nincs pasid nincs társaságod? stresszes vagy? Kezd el így, reggelizz ebédelj vacsorázz kisebb adagokat naponta egy kis valami kedvenc kaja mehet mellé( mondjuk kedvenc energiaitalod vagy kedvenc csokidból egy olyan kis szelet( táblásat ne azt nem lehet megállni)), cukros üditőket iktasd ki vagy egy pohár mehet de akkor a csoki nem kell remélem érthető. Nem szabad ilyen mindent vagy semmit módon gondolkodni,amit most meg tudsz tenni az egészségedért azt tedd meg és majd később alakul tovább. Gondolom ha 10 kiló lemenne már boldogabb lennél tehát hajrá kezdj neki aztán nyárra már kb az összes felesleg lemehet.
2019. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Leírom mi van. A környezetváltozás RENGETEGET segít vagy ront a fogyáson. Én egy rumlis lakásban éltem. Anyám gyűjtögető volt, nem volt helyem lélegezni vagy takarítani. A konyhában állt az asztalon a 6 éves mustáros üveg stb.

Egy nyár erejéig egyedül hagytak. Mentek a húgommal valamerre, én 17 éves voltam, tudtam vigyázni magamra de ne hidd hogy nem chipszen éltem napokig mert olyanom volt.


Aztán mikor belülről jött a motiváció mert tényleg fogyni akartam akkor már költözés előtt elkezdtem. Akkor is ha nem ment, akkor is ha minden harmadik nap visszaestem, próbálkoztam. S most elköltöztem, mindig rend és tisztaság van a lakásban és fogyok nagyon szépen.


Neked is azt ajánlom, hogy kezdd el most, hogy később még jobb legyen

2019. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ggmac válasza:

Nem a szavak számítanak, hanem a tettek.

Légy tudatos, és válaszd meg te magad, hogy milyen hatást engedsz meg magadnak egy ilyen reakció során kiváltani.

a. Áldozat vagy, akit mindig bántanak és emiatt vagy gátolva abban, hogy megvalósítsd a célod.

b. A saját életed ura vagy, és nem befolyásol téged mások véleménye. (Dacból be is bizonyíthatod, hogy neked lesz igazad)

2019. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!