Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi segítene a fogyásban?...

Givememoneygirl kérdése:

Mi segítene a fogyásban? -10kg Februárig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszer már sikerült lefogynom kb 10 kilót és abban az időben nagyon jól éreztem magam de sikerült visszaszedni! Méreteim: 168 cm 73kg 18/L. Iskolába a testzsírt kb 35-38 % ra mérték de mikor 60-63kg voltam csak 30% ment le ! Szeretek sportolni de az érettségi miatt nehezen összehozható ahogy a rendszeres kajálás is! szeretnék segítséget, kérni nektek mi vált be? Cukrot elhagytam fehér kenyér is minimálisan van. Sajnos nem megy olyan könnyen a fogyás mint régebben :D privátba írok több információt is

2016. okt. 28. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Tanulásra fogni,azt hogy belesz@rsz, elég átlátszó. Az iskolai testzsírszázalék mérő egy vicc,felejtsd el! A megfelelő táplálkozás és a testmozgás alap,ha le akarsz fogyni, nincs más út. A jó fizikumért meg kell dolgozni. Az alapokat itt olvashatod:


[link]


Privátot ne írj!

2016. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Testzsírszázalékot kép alapján is becsülethetsz magadnak, ha neten rákeresel. Becslésnek jó. Ha nagyon eltér a mérttől, akkor az a mérés kekszes.
2016. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De itt most fontosabb az hogy hogyan sikerülhet -10 kg leadni februárig (szalagavató) kitűzött cél. nem baj ha nem teljesítem csak így legalább van amire összpontosítsak :D De suliba elég nehéz kajálni és érettségi igen is megterhel mert napi szinten 8 órák + 1 óra haza + kaja készítés egyéb tenni való tanulás és ott vagyok hogy este 7-8
2016. okt. 28. 23:10
 4/13 A kérdező kommentje:
egy napom kb úgy néz ki hogy 6.20 körül kávé 9.40 legkésőbb 10.35 kor reggeli (sparos "jobbfajta" pékáru, pufi rizs, zabkása) 12 környékén van valami tízórai általában gyümölcs :D 15-16 környékén az ebéd és egy lightos vacsora 6-7 körül :D így tudom legjobban beosztani az étkezéseim.. minőségen változtatnom kéne csak hogy induljak el ? És tudjuk berögzült szokáson nehéz változtatni (étkezési időpontokra értem )
2016. okt. 28. 23:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg elolvasnád, amit belinkeltem...

Elmondanám, hogy én három műszakban dolgozok, heti hat napot és mégis megoldom a kaja+edzés dolgot.

2016. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is shopbuilderes cikkekből tanultam meg kajálni és jan-marc között 30at adtam le. 4eve tartom a súlyom
2016. okt. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
kamu... 2-3 hónap alatt senki nem ad le 30 kg-t. hazudik vagy festi magát.
2016. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségi miatt nehezen összehozható? Ez esetben kicsikém fogadd el a molett önmagad mert rendszeres, jó kajálás és sport nélkül nem éred el a célod.

30 éves anya vagyok, reggel 5kor kelek, elkészítem a reggelim és ebédem, becsomagolom. 6kor indulás, 40 kmert vezetek, gyereket be adom az oviba, 7-re megyek melózni. 4-kor végzem. Ha nem kell menni sehova munka után, 5re vagyunk otthon. És kezdem a második műszakot, főzés, takarítás. Este pedig jön egy 40 perces torna.

Mindent lehet csak akarni kell. Én is tanulok mellette, decemberben nyelvvizsgákon. Utàna államvizsgát.

2016. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
OFF előzőhöz és 6hoz:ez igen. Le a kalappal előttetek! 30éves anya és ilyen jól megoldja? Minden elismerésem.
2016. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Szeretek sportolni de az érettségi miatt nehezen összehozható ahogy a rendszeres kajálás is! szeretnék segítséget, kérni nektek mi vált be?"


"De suliba elég nehéz kajálni és érettségi igen is megterhel mert napi szinten 8 órák + 1 óra haza + kaja készítés egyéb tenni való tanulás és ott vagyok hogy este 7-8"


"És tudjuk berögzült szokáson nehéz változtatni (étkezési időpontokra értem )"


Minden hozzászólásodban kifogásokat gyártasz, és ahelyett, hogy a megoldás érdekelne, azt hajtogatod, hogy ez meg az miért nehéz. És ki mondta, hogy könnyű? Legelőször a hozzáállásodon változtass, mert így mindig kövér maradsz.

2016. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!