Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintettek mennyi az idealis...

Szerintettek mennyi az idealis test suly egy 175 cm es nonek ha nem akar vekony lenni, de azert legyen rajta egy kis felesleg de ne legyen kover?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 15:18
1 2
 11/11 anonim válasza:

175 cm, 70 kg vagyok, ha ezt meghallja valaki,azt hiszi,kover norol van szo.

Jol meglepodnek,milyen jol nezek ki,ha kuldok fotot:) hogy nem is vagyok kover.:) csak izmos. Tobb evtizede sportolok, egesz eletemben sportoltam.

20 evesen 90 kilora hiztam, de olyan nagyon koveren akkor se neztem ki; majd 30 korul fogyokurazassal lettem 70 kg. 65- re is le-lementem fogyokura segitsegevel, de azt nem tudom tartani sehogysem. 70 kg vagyok husz eve.

Ugy, hogy sokat sportolok es sokat eszem.

A combom vastag. A fenekem allitolag minden pasi szerint nagyon jo.:) aA derekam is vastag. A mellem kicsi. A vallaim szelesek. A karom izmos.

Szerintem jol nezek ki.

Altalaban nem tetszem a pasiknak, levegonek neznek az utcan sajnos mostanaban mar, senki eszre sem vesz, negyvenen tul, de nehanynak igen.

2022. jan. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!