Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan működik ez a folyamat?

Hogyan működik ez a folyamat?

Figyelt kérdés

Már olyan aug 20.-a óta egy vegán összeállított diétán vagyok és nagyon szeretem. Azóta 4 kiló le is ment..

Csak a mai nap olyan bezabálós nap volt, amit hát gondolod többen is ismertek.. Csoki, torta, keksz stb...

Arra lennék kiváncsi, hogy valaki tudja az ilyen bezabálások milyen hatással vannak a szervezetre és mennyi idő kell a szervezetnwk, hogy visszaáljon az ez előtti állapotra...

Válaszaitokat előre is köszönöm 😊😊



#diéta #lány #bezabálások
2019. szept. 6. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A szénhidràttöbblet miatt pàr napig több vizet tarthat vissza a test. 3-5 nap alatt rendeződik, ha visszaàllsz a diétàdra , és persze ha ezek a csaló napok nem túl gyakoriak. Havi 1 nap pl semmi problémàt nem okoz ha tudod magad ténylegesen ennyihez tartani:)
2019. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2-3 nap. De amúgy nekem a csoki-torta-keksz napoktól másnapra éppen csökkenni szokott a súlyom, mert amúgy elég sok rostot eszem, és a beleimben haladó 2000 kcal sárgarépa súlya sokkal nagyobb, mint 2000 kcal tortáé.
2019. szept. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!