Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ekkora magassághoz sok lesz...

Ekkora magassághoz sok lesz ez a testsúly?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 167 cm vagyok 92 kgról indultam amikor elkezdtem a fogyókúrát, jelenleg 77.5 kg vagyok, sportolok, és próbálok zsírt égetni és izmot építeni. Elég vastag csontú vagyok, ezért arra gondoltam, hogy 70 kg alá nem nagyon szeretnék menni, inkább ott megállok, inkább arra koncentrálok hogy izmot szedjek fel, és zsírt még inkább leégessem magamról.

Nektek mi a véleményetek? szerintetek jó a 70 kg 167 cmhez ?



2019. szept. 8. 18:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy csinálom? Lényeg hogy lefogyok. Komolyan az embereknek semmi nem jó? Ha dagadt vagyok akkor azért vagyok sz@r ember, ha fogyózok de nem úgy ahogy nekik tetszik akkor azért... mit csináljak? (Akasszam fel magam az jó lesz?)
2019. szept. 10. 11:03
 12/16 anonim ***** válasza:

Jólvan, de a baj az, hogy nem fogysz le. 70 kiló a magasságodhoz k*urvasok. Nem akarlak elkeseríteni, de még egy tízest le kéne vágni mert nem tudom hogy nézhetsz ki a "fogyókúrád" után de 100% hogy nem szedtél fel semmi izmot pár száz kalória mellett.

Nem tudom egyáltalán miért itt kérdezed? Ha te úgyis jobban tudod hogy mindegy milyen módszerrel fogysz akkor fogyj bármilyen módszerrel bármennyit. Te dolgod. De az biztos hogy ezt nem fogod tudni egy életen át csinálni, pedig az a lényeg, hogy beállíts egy normális kajamennyiséget, minőséget és sportot amit tudsz egy életen át csinálni, hogy ne legyél dagadt megint

2019. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy :) de biztos értesz hozzá
2019. szept. 12. 12:45
 14/16 anonim ***** válasza:
A kedvességhez? Igen nagyon értek, sokat gyakoroltam. Mint a türelmet az olyan kérdezőkhöz mint te.
2019. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagy művészet, de van egy egyszerűbb megoldás, nem válaszolsz ;)
2019. szept. 16. 10:07
 16/16 anonim válasza:

Egymagasak vagyunk, de én 15 évvel idősebb. Amikor a mérleg 65 kilót mutatott, elkezdtem én is fogyókúrázni. Nekem a cél 58 kg lenne, és most vagyok 60 kg. 3 hónap alatt sikerült ezt elérnem.

Szerintem ne állj meg 70-nél. Főleg ennyi idősen.

Én amúgy nagyon keveset mozgok, kb. heti 1-2 nap, azt is csak itthon videókra, de ami nekem segít(ett) - mert nálam nem is olyan látványos a fogyás - hogy nem csak a kilókat nézem, mert az nem igazán motiválna, hogy egy hét alatt csak 0,5-1 kg ment le, hanem az elején lemértem magam mindenhol: comb, has, mell stb. és amikor hetente újra mérem, akkor látványos az eredmény, szépen egyenletesen megy le mindenhonnan a felesleg.

Egyébként az nagyon jó, hogy sportolsz is, de tényleg felesleges éheztetni magadat. Vannak letölthető kalória kalkulátorok, ami kiszámolja neked, hogy X kcal bevitellel mennyi idő alatt éred el a kívánt súlyt, és összeállíthatsz étrendet is magadnak, amivel ezt tudod tartani.

2019. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!