Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm-es magassághoz 55 kiló?

165 cm-es magassághoz 55 kiló?

Figyelt kérdés
5 hónap alatt sikerült lefogynom 64kg-ról 52-re. Mindenki azt mondta hogy betegesen soványnak nézek ki és hogy beesett az arcom. Rengeteget esdzettem,16 éves lány vagyok. Minden nap volt 1 órás foci edzésem és edzés után még elmentem futni 6,de néha 10 km-t. Emellett edzettem otthon is. Sokszor megkaptam hogy olyan vagyok mint 1 halálos betegségben szenvedő ember. Ezért edzéssel és kicsit több kajával visszamentem 55kg-ra. Most már itt meg szeretnék állni és tartani ezt a súlyt mert úgy látom ezzel a súllyal lesz jó alakom. Eleve erős csontozatú vagyok. Az lenne a kérdésem hogy 165 cm-hez mennyire ideális ez a súly? Köszönöm a válaszokat!:)

2017. aug. 26. 16:44
 1/6 anonim válasza:
Persze jó lenne egy kép de szerintem jó. Én is 165 centi vagyok és 55 az elérendő cél 
2017. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeintem jó. De ha tényleg széles alkatú vagy, akkor a 60 kg is jó lehet.
2017. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. aug. 26. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes. Nálam is hasonlóan alakult. Én 167 cm vagyok és 66-ról lementem 52-re, amikor már semmim sem volt, és 2 évig kimaradt a menzeszem is. Aztán visszamentem 55-re és azt tartom már 3 éve.

Érezd jól magad a bőrödben, ez a legfontosabb! Ha valaki meglát az alakodat látja, nem pedig a számot, amit a mérleg mutat!

2017. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a tökéletesen ideális. Nem hiszem, hogy ilyen számokkal betegesen sovány lennél. Talán csak fura nekik az új alakod és nem szokták még meg. Vagy egyszerűen csak irigyek.
2017. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív és értelmes vàlaszokat.:) Tornával szeretném majd formálni az alakom de a súlyomból fogyni már nem szeretnék.
2017. aug. 26. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!