Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti miket esztek dièta alatt?

Ti miket esztek dièta alatt?

Figyelt kérdés
Megengedtem magatoknak olyanokat, hogy kenyèr? Stb... Ès milyen időközönkènt?
2019. szept. 10. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

1200-1500 kcalon vagyok. Azon belül mindent eszek. Reggeli általában 2 kifli tömlős sajttal vagy májkrémmel. Ebéd valami húsos-rizses-zöldséges főttétel, a vacsi meg mostanában leves.


Ha nem ehetek kenyeret feladom. Hiába magyaráz barátom is, hogy joghurtot abonettet meg ilyen sz@rokat kellene ennem. Csak még éhesebb leszek pl egy joghurttól. A túrótól (ami elvileg nagyon jó vacsinak) előbb leszek rosszúl, minthogy elmúlna az éhségem. Stb.


Inkább eszek mennyiségben kevesebbet mint minőségben (ami nem ízlik) többet.

2019. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ès így fogysz?
2019. szept. 10. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A szakértő doktor bácsi megmutatja mit kell enni:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt 6 kiló ment le, kocogtam is naponta.

1. voltam

2019. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt eszem, amit tömegeléskor, csak kisebb adagokban. Inkább a makrókat figyelem, a kalória nálam csak kiegészítő infó.
2019. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg zöldséget eszem, húsokat, halat, tejtermékeket, szénhidràt csökkentett kenyeret ( napi max 3 db toast méretű), valamint olajos magvak, mértékkel hüvelyesek illetve cukormentes édességek, minimàlis tészta illetve krumpli - heti 1x valamelyiket eszem.

Havi egy db csalónap: cukros édesség, csipsz, cukros üdítő, nem extrém mennyiséget, ki szoktam vàlasztani 2-2 kedvencet édességből csipszből, és fél üveg valami cukros lötyi, pl fanta bodza, gyömbér ( ezek a kedvenceim)

Heti 3x egy óra laza mozgàs.

6,5 hónap, -24kg eddig.

Eddig ez a rendszer vàlt be legjobban, közérzetet, éhséget- jóllakottsàgot, energiàt, egészségi állapotot stb figyelembe véve ,mert a fogyàs önmagàban semmit nem ér, ha amúgy ezt pl koplalàssal éred el, kínzod magad, pocsék a kedved, sokat vagy éhes, fàradékony, veszélybe kerül az egészséged stb.

Nem szàmolok, nem korlàtozok kalóriàt! Meg most màr semmit sem szàmolok. Eleinte a tàpanyagarànyokat figyeltem grammra , most màr megszoktam mi fér bele és nincs rà szükség.

Koràbbi próbàlkozàsaim kudarcaiból azt is megtanultam, hogy a végleges tiltólistàk nàlam nem vàlnak be. A szigorú mértéktartàs bizonyos kajàk esetében viszont gond nélkül. Mivel csak a sajàt önkontrollomra szàmíthatok, az első pàr hét igencsak kemény volt , rossz szokàsok, gyomor összébb szűkükése, tudatossàg, új szokàsok beépítése stb, ma màr el se tudom képzelni, hogy màsképp egyek, annyira finom, vàltozatos az egész, és tulajdonképp semmiről sem mondtam le végleg.

2019. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!