Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 125 kg vagyok le szeretnék...

125 kg vagyok le szeretnék fogyni 85-90 kg-ra. Mennyi ideig tartana? A bőröm feszes lenne vagy lógna rajtam? Ha közben erőteljesen kondiznék, (kondigép, felülés, fekvőtámasz, bicikli, futás) akkor kidolgozott testem lenne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem működik a kristálygömböm, így nem tudok válaszolni.


(Az ilyesmit csak tapasztalatból lehet megtudni. No meg kép sincs, meg azt se tudni, neked mit jelent a kidolgozott test.)

2014. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló fogyáson megyek át, már 110 kg alatt vagyok (január óta). A kaját nem említetted, pedig kulcsfontosságú. Olvasd el a sárga kapszulát és/vagy a zsiregetes.builder.hu -ról letölthető kis könyvet, sokat segít. Heti 3 nap kondi, 3 nap gyaloglás nekem bevált. Ilyen mértékű fogyásra nyugodtan számolhatsz egy évet. Ha mellette kondizol, sportolsz, akkor ez alatt sokat fejlődhetsz, bár arra ne számíts, hogy óriási bodybuilder alkatod lesz, mert diéta alatt nem szeretnek nagyon nőni az izmok. Ha figyelsz a sportra és a kajára, akkor jó eséllyel megúszhatod a bőrlógást. Azt tudni kell, hogy a bőr lassan képes összehúzódni, ezért sem szabad túl gyorsan fogyni.
2014. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm 130ról 90re fogyott, és nagyon durva lett a bőre, pedig sokat sportolt.
2014. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy állsz 1év elteltével?
2015. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!