Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 napos vízböjtöt tervezek...

3 napos vízböjtöt tervezek akik csinálták adnának tanácsokat?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ez idő alatt volt-e székletetek? Illetve ti mivel billentetek át a holtponton?


1 hónapja össze vissza zabálok és nem is érzem jól magam sem testileg sem lelkileg már ezért gondoltam, hogy beiktatok egy kis "pihenőt" a szervezetemnek.


2019. szept. 24. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Én csináltam még tinikoromban és a tanácsom: NE CSINÁLD !


A 3.napon annyira remegett a térdem, hogy alig bírtam felmenni a lépcsőn és egyébként is rosszul éreztem magam.


Viszont van jobb, bevált módszer, amit már többször csináltam felnőttként és tényleg pihenteti a szervezetet és ez pedig a léböjt frissen préselt gyümölcs vagy zöldséglével.


Csinálhatod 3 napig, de 5 nap után érezhető a szénhidrátfüggéstől teljesen megszabadító hatása és a tisztább tudat megtapasztalása.


11 napig is csinálhatod, de én már akkor nem éreztem jól magam, szóval többszöri személyes tapasztalataim alapján az 5 nap a legideálisabb vagy max. 7.


Közben nem árt vitamintablettákat is szedni, de mivel csak iszol és nem eszel, így nagyon meg tudod könnyíteni a szervezetedet.


Fogyásra nem alkalmas, mert amint visszatérsz a szilárd táplálkozásra, visszahízod, de tisztításra és a szénhidrátfüggőség megszüntetésére nagyon tudom ajánlani és nálam bevált!


De nagyon figyelj a saját szervezetedre és csak addig csináld, amíg jól érzed magad (a függés miatt enyhe fejfájás előfordul az elején).

2019. szept. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
(Keress rá Joe Cross-ra.)
2019. szept. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem pihenő kell, meg vízböjt.

Egyszerűen csak mástól egyél normálisan a zabálás helyett.

Egyébként meg tanács, hogy vigyázz magadra, mert ha mégis megcsinálod ezt a baromságot, akkor rosszul leszel és el fogsz ájulni.

2019. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

De miért állnál meg 3 napnál?

1 hónapos zabálás után 1 hónapos vízböjt.



Idióta.

2019. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Böjtölni jó dolog, mindegy mit mondanak itt. De ha nem böjtöltél még rendszeresen időszakosan (legalább 16 órát hónapokon keresztül) és nem volt legalább néhány 24 órás böjtöd akkor semmiképp se kezdj 3 nappal, főleg ha szénhidrátosan eszel mert garantáltan rosszul leszel. A böjt egyébként nem gyors fix zabálásra, ha erre használnád csak akkor inkább ne is csináld.
2019. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!