Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen torna videót ajánlotok...

Milyen torna videót ajánlotok ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Rendszeresen futok, odafigyelek az étkezésre.

Néha ha nincs kedvem elmenni futni, szeretném kiváltani otthoni edzéssel amit videó alapján csinálok.


2019. szept. 25. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kismillió ilyen videó van az interneten. Csináld amelyik a legjobban tetszik.


Én pl tuti zumbát/tánc aerobikot csinálnék.

2019. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2019. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Amelyiket könnyű elrágni és gyorsan laktat, illetve alacsony a kalóriatartalma.
2019. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezeket a "kirakat embereket", de Rubint Réka videókkal simán lefogytam és tónusos lettem.
2019. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amit első írt, hozzátéve, hogy RUBINT RÉKÁT ne.

amikor végre mást csináltam, rájöttem, hogy k.rvára nyomasztó, és ettől fájt a fejem a végére, a visítástól, mást végezve meg azt éreztem, hogy na most tornáztam, és nyugodt vagyok, és energiát kaptam, mégha kimerítőbb is volt.


Ezen kívül nagyon sok rosszul kivitelezett gyakoralt van, túl sok a guggolás, kitörés...semmi értelme. Egy light Jillian michaels után is rájön az ember, hogy az jól felépített valami, ez nem

2019. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fitnessblender, ZONA videók
2019. szept. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös. Ez személyes vèlemény. A tiéd. Attól hogy te nem szereted, a kérdező még tornázhat rá.

Én pl. nem kapok idegbajt a hangjától, az ő videóira tornázok, és eddig 31 kilót fogytam, és sokat is izmosodtam. Sokunknak beválik, kérlek ne degradáld ke az edzéseit.

2019. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez szakemberek véleménye is, nem személyes vélemény, hogy nem csinálja helyesen.

Ajánlom pl a nagy norbiréka biznisz csoportot, vagy csak,h hogy nézz meg egy tornaórát, beszélgess egy gyógytornásszal vagy testnevelő tanárral...

2019. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem fáj semmim. Se térdem, se bokám, semmi a testemen. Tavaly december óta csinálom heti 6-7-szer. Utánanézni ennek még nem néztem, mert panaszom nincs, így az általad felsorolt szakértői véleményeket sem olvastam. Ezt aláírom. Amit személyesen tapsztalok az a sok rengeteg pozitív változás, fogyás és izom. Eü probléma nélkül. Ahogy Te jártál a tornáival, azt is elhiszem természetesen.

Egy szó mint száz, mások vagyunk, nem ugyanaz válik be mindenkinek.

2019. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ezen kívül amúgy durvább, hogy kismamákkal pont olyat csináltat, amit nem szabad, más edző közli is olyankor, hogy ők most pihenjenek...Volt olyan, aki el is vetélt emiatt.

(De amúgy én téged értelek meg, én is kedveltem őt, amíg ki nem ábrándultam ezt látva meg az otromba viselkedését,és hogy butus...pl valaki megjegyezte, hogy örülne laktózmentes étrendnek, erre Réka közölte, hogy egy vérbeli laktózérzékeny tudná, hogy a joghurtban nincs. Amúgy van, de alacsony, ami okozhat gondot, azért van mentes is...)

2019. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!