Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ajánlanátok ilyen videót?

3 hónapja szültem, 180 cm és szégyenszemre 100 kilo vagyok. Szeretném leadni ezt a sok felesleget, olyan videókat keresek amikről tzdnék naponta tornázni baba mellett és el lehet kezdeni ennyi túlsúllyal is. Gyerünkanyukám és a fizetős videók sajnos kizárva, most nem fér bele.

okt. 8. 10:17  Privát üzenet  

A válaszok

https://www.youtube.com/user/BodyFitByAmy

Én őt jószívvel ajánlom. Ha a fizetős nem is fér bele, azért 1-2 eszközt érdemes beszerezni.

Nekem a kettlebell edzések jöttek be leginkább, de van sokféle.

A youtube-on egyébként másféle tornavideók is vannak, érdemes próbálgatni hogy neked mi jön be.

Sok sikert!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 8. 10:40 Privát üzenet

Én napi háromszor ennék, amikor csak lehet gyalogolnak a babával.

Nagyon hamar lemegy ám.

Egyébként a ytrol a Tatarek 10 percesekkel kezdeném, És a Rael Isacovitz (remélem jól írtam) kezdő pilatest csinálnám.

Az ad egy olyan kitartás,és jó érzést hogy utána sokkal könnyebben megy más.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 8. 15:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kiprobalt jo tippek fogyashoz? Es aki tud esetleg valami jo edzos videot, amiben hatasos feladatok vannak, meghalalnam ha belinkelne🥺
Milyen torna videót ajánlotok ha fogyni szeretnék?
Milyen youtubeon talalhato videot ajanlanatok tornazasra?
Ajanlanatok hatasos gerinctorna videot?
Ajanlanatok valami jo edzes videot youtuberol?
Ajanlanatok jo otthoni edzes videot, ami segitene 20 kilot lefogyni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!