Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon hullik a hajam?

Figyelt kérdés

25 kilót fogytam, egészséges tempóban (1 hét/kiló). Még kb. 5-10-et szeretnék (még -10 kilóval is bőven normál BMI tartományban lennék.

Sportoltam, nem éheztem, egészségesen ettem, szedtem vitaminokat is.


Ennek ellenére iszonyatosan hullik a hajam, legszívesebben sírnék, nem tudom, hogy mit csináljak vele..


2019. okt. 14. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg dolog okozhatja nőknél

hány éves vagy? lehet klimax miatt is

de lehet a rossz tápanyagbevitel pl. túl kevés b vitamint viszel be v túl sok a vitamint, vashiányod van stb.

pajzsmirigy probléma is okozhatja vagy pcos, tényleg 1000 oka lehet, menj el a háziorvosodhoz

2019. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvos, hogy kizárja vagy gyógyítsa a szervi problémákat/betegségeket.


Egyébként 25kg fogyás még heti egy kilóval is megterhelő tud lenni a szervezetnek, szóval attól is simán lehet, azért nem áldoz annyit a hajadra.

2019. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vizsgáltatsd ki, ha zavar, mert lehet hormonprobléma is (nemcsak klimax miatt és nem csak női hormonról van szó), vagy nagyon erős stressz miatt. Kérdezz orvos mellett egy fodrászt is - a jobbja ért hozzá.
2019. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért meg kéne vizsgàlni azt az étrendet... Amúgy lehet hormonzavar, és vitaminhiàny is.
2019. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha abbahagyod a fogyózást, utána olyan 1 hónap lesz, mire visszafogja magát a hajhullás. Nem fog örökké hullani, csak lesz egy babahajjal kibébelt korszakod pár hónapig.
2019. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezek ellenére is hullik a hajad akkor bár úgy tűnhet, a fogyókúrának semmi köze hozzá. Vizsgáltasd ki magad.
2019. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet a fentieken kívül, hogy nem viszel be elég fehérjét.
2019. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségű hajhullás elleni hajvitamint kéne szedned, sampont és pakolást használnod, bár úgyis azt fogod írni hogy már próbáltad ezt is.
2019. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!