Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát tudtok...

Milyen fogyókúrát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Az írjon akinek tapasztalata van a fogyókúrával kapcsolatban.

2019. okt. 14. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Más válik be mindenkinél. Nekem a paleo. diéta vált be.
2019. okt. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

így van - mindenki másképp éri el, hogy kalóriadeficitben legyen. mert ennyi a lényeg. és ezt úgy éred el, ahogy neked kényelmesebb (nyilván az észszerűség határain belül, tehát nem csoki-kóla kombóval kitöltve a kalóriakeretet)


figyelj a makrotápanyagokra is, én egyiknek a drasztikus csökkentését sem ajánlanám, nehezebb is tartani bármilyen olyan diétát, ami valamiben durván bekorlátoz. és úgy általánosságban, ne kezdj homlokegyenest mást csinálni mint eddig (pl. ha eddig nagy húsevő voltál, ne legyél hirtelen vega csak azért, mert valaki azt mondja, hogy az működik), mert hamar feladod.

a lényeg a hosszú táv, ezt úgy éred el többek között, hogy nem sanyargatod magad.

2019. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek màs. Nekem a zsírban és fehérjében gazdag, szénhidràtszegény étrend vàlt be. Nem korlàtozom a kalóriàt, annyit eszem amennyi jól esik, és amikor éhes vagyok ,csak nem mindegy miből.
2019. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!