Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan középkorú nő,...

Van itt olyan középkorú nő, aki nemrég kezdett el fogyókúrázni? Milyen módszerrel és hogy megy?

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Holnaptól kezdem.

Nekem az.idoszakis böjt. Vált be.

2019. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Holnaptól kezded? 😂 Tipikus 😂
2019. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én egyenlőre odafigyeléssel, még nincs eredmény, nem elég szigorú az az odafigyelés:-D igaz nem sokat kellene ledobjak, de nagyon jó lenne,
2019. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Na nem is vacsiztam.😄
2019. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Másfél hónapja kezdtem körülbelül. A módszer a legegyszerűbb a világon, kevesebbet zabálok :D 5 és fél kiló ment le eddig.
2019. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Januártól áprilisig fogytam 13kgt. 1200kcalt ettem és napi szinten tornáztam. Aztán dolgozni kezdtem, borult minden és visszahíztam kB. 8kgt.

Tegnap megint elkezdtem de baromi nehéz. Össze vissza dolgozom, nincs rendszer, ha megyek az kőkemény 12 óra és nincs rendszeres szünet, akkor ehetek amikor tudok, de nem tudok. Így este bezabálok. Mikor nem dolgozom, egyedül vagyok a 2 éves fiammal, mellette lehetetlen mozogni. Tehát katasztrófa. A rendszertelen életmód miatt nem tudok sem rendszeresen enni, sem mozogni.

Azt találtam ki, hogy így is betartom a kalóriakeretet az étkezések időpontjától függetlenül, és tornázni fogok délben ha alszik a gyerek, persze ha nem dolgozom.

41/165/68

2019. okt. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!