Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges, fogyasztó étrend...

Egészséges, fogyasztó étrend középkorú, ülőmunkát végző nő számára?

Figyelt kérdés
Nulla fizikai aktivitás, kb. 20 kiló felesleg. Mi lenne egy normális napi étrend?

2019. jún. 26. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas és hány kiló vagy mert az sem teljesen mindegy.
2019. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb. 160 cm és kb. 90 kg.
2019. jún. 26. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni. Csak te tudsz tenni önmagadért. Van akinek a zsírszegény van akinek a kalóriamegvonàs, van akinek a szénhidràtszegény zsírban gazdagabb étrend vàlik be.

Egyéni dolog.

De az étrend mellett nem àrtana megmozdulni. Anélkül nem lesz formàd.

2019. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad inkább 35 kg túlsúly van, nem 20...
2019. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A napi étrend egyénfüggő, ezt szerintem is ki kell tapasztalni, főleg mert mindenkinek más a ritmusa.

Mozogni érdemes elkezdeni, mert mind az életmódváltáshoz, mind a fogyás utáni forma megtartásához jól jön.

Én is ülőmunkát végzek, nekem étrend szempontjából a Nupo cuccai segítettek az átállásban. Ki lehet váltani vele egy-egy étkezést, a szeleteket, illetve a shakek közül a mangósat és a csokisat jó szívvel tudom ajánlani. :)

Remélem tudtam segíteni.

2019. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!