Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam a fogyókúrám?

Elrontottam a fogyókúrám?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem túl régóta 5. napja fogyózom és még nem sikerült teljesen át állnom ezért ma reggelre elfelejtettem bevásárolni a reggelihez így csak gyümölcs van itthon. Igazából annyiból áll a diétám, hogy elhagytam teljesen a cukrot és fehér lisztes dolgokat. Ha ma reggel gyümölcsöt reggelizem(1 alma, 1 banán) elrontom a mai napomat? Vagy esetleg belefér még? Köszönöm :)
2019. okt. 19. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rontod el, még szinte el se kezdted :) Nyugi, majd belejössz :)

Szerintem sokkal jobb, mint egy péksüti. Amikor én lefogytam, majdnem minden nap ettem ennyi gyümölcsöt (még banánt is), nem vettem észre, hogy akadályozott volna, mivel még így is elég alacsony volt a szénhidrátbevitelem.

2019. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a lényeg hogy igyál vizet :D víz víz víz :D segít az emésztésben és minden másban is igazából :D nem tudom időd mennyire van, de amikor van rá lehetőség egy 10 perces HIIT-t csinálj meg ;) youtube-on rengeteg van
2019. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm neked

Masodik : utána fogok nézni!! 😊

2019. okt. 19. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

tényleg csak most kezdted, ne parázz rá így a dolgokra már az elején, mert tarthatatlan lesz az étrended. ha bárki azt mondja, hogy fogyókúra alatt ne egyél gyümölcsöt, küldd el a fenébe :))

kell lennie egy tervednek is, mert ez az "elhagyom ezt meg ezt" és ennyi, túl tág fogalom, és a cukor csökkentése szuper, de ráadásul, ha pl. a fehér lisztes dolgokat teljes kiőrlésűre váltod, akkor fogyás szempontjából ugyanott vagy.

alakíts ki egy rendes étrendet, amit nem nehéz tartanod és amivel mindig a napi szintentartó kalóriaszükségleted alatt vagy 300-500 kalóriával (ne legyen túl kevés a kalória, mert nem fogod tudni tartani). és ennyi, persze figyelve a makrotápanyagokra is, ne legyen egyoldalú az étkezésed.

és ha néha megeszel egy-egy sütit, csokit vagy hamburgert, nem dől össze a világ, másnap, harmadnap stb. folytasd ugyanúgy és a megszokott kerékvágásban és kész.

egy másik dolog, amire fel kell készülnöd: nem tudom mennyit szeretnél fogyni, de nem lesz egyenes út a célod felé. néha megáll a fogyás, néha még többet is fog mutatni a mérleg mint előtte, annak ellenére, hogy mindent ugyanúgy csináltál. ne keseredj el, ez teljesen normális, a lényeg a kitartás, ilyenkor se add fel.


bocs a terjengős válaszért, csak talán segít, mivel most kezdted, hogy tudd mire számíts. sok sikert!

2019. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
amúgy az a helyzet a fogyókúrával hogy kell enni zsírt is :) el is magyarázom miért :) ha nem eszel semmi zsírt akkor azt a keveset elkezdi raktározni a szervezeted, ezáltal hízni fogsz :D
2019. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Dehogy rontottad el..

Főleg ha most kezdted. Általában a fogyás 1-2 hét után indul be (saját tapasztalat)

És bátran egyél gyümölcsöket mert az KELL hiszen vitamin és a sikeres fogyáshoz kellenek a vitaminok is.

Persze ez nem azt jelenti hogy halomszámra kell enni de napi 1-2 alma belefér.. a banán az már kevésbé. Én 1 héten 2x szoktam banánt enni akkor is reggelire vagy tízóraira. Ebéd után sosem szoktam. (Ez nem azt jelenti hogy nem eheted, edd bátran csak mértékkel)

2019. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!