Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam a fogyókúrám,...

Elrontottam a fogyókúrám, jobb ha meghánytatom magam?

Figyelt kérdés
Egész nap keveset ettem és most bezabáltam, kakaót ittam és legalább 20 darab cukrozott kekszet, tele vagyok, jobban tenném, ha meghánytatnám magam, minthogy hízzak?

2013. szept. 2. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Összességében a hányás egészségtelenebb, mint a hízás.
2013. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem te nem vagy 100as.
2013. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen hányasd meg magad, hagy marja föl a torkod a gyomorsav.Idióta....
2013. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább majd olyan 2 óra mulva menj el egyet kocogn, vagy ugrálj fölle, levegő bicikliz, emelgesd a lábadat stb...
2013. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Cigánykerekeket kellene inkább hányni...
2013. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bukfencet is hányhatsz, de magadat tényleg ne hánytasd meg. Nyugodj meg, nem ettől az egy alkalomtól fogsz meghízni. Viszont miért ettél olyan keveset egész nap? Ha túl gyorsan akarsz fogyni, ebbe torkoll a dolog, mint most. Szerintem felejtsd el, hogy ma mit ettél, ne is foglalkozz vele, és ha tényleg túl szigorú diétát választottál, akkor holnaptól kezdj el valami okosabbat. Ha normális a diétád, akkor próbáld meg betartani. Előbb-utóbb menni fog. Ma már ne egyél, de estig igyál még egy liter tiszta vizet, ez jó lesz az önfegyelem gyakorlása kezdetének.
2013. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Minden nap 1 órát kocogok!És az étrendem is normális, de nem fogyok semmit.Belefáradtam.Nem tudom mit tegyek.
2013. szept. 2. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán ne "zabáld" tele magad xD
2013. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. hogy jössz ahhoz, hogy meghánytasd magad? Ez felveszi a versenyt a cukor/lisztevéssel, de valamivel durvább. Így kell gyorsan lepusztítani magunkat.


2. Mit tegyél? F@s.za életmódprogramok és edzések vannak, táplálkozási ajánlásokat adunk Pesten a Wudang Shan egyesületnél. Műtéteket előzünk meg alternatív, hatékonyabb kezelésekkel. Ezt lehet tenni. Az emberek meg futkosnak. Hát, nem én mondom hogy akkor pusztuljanak meg.. ők csinálják, ti csináljátok. Hányszor le lett írva a futásról is, hogy mennyire rossz.. és ahelyett hogy erősítenétek magatokat (akkor beleférne egy kis szemét kaja is) inkább tönkreteszitek a testeteket. Ez az egész magyar társadalomra általánosítható tapasztalatom szerint. Kiri, legalább éhen hal a gyógytornász, aki bakker milyen embereken tudott segíteni..

2013. szept. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem keveset kell enni, hanem oda kell figyelni mit és mikor... kakaó, cukrozott keksz.,, ilyet max reggel egyél, hogy legyen energiád a napra, délután már ne egyél ilyen szénhidrá bombákat....
2013. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!